X İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR
ARKADAŞINA GÖNDER Kutlu Doğum Haftası’nın Startı Başkale’de Verildi
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz

Kutlu Doğum Haftası’nın Startı Başkale’de Verildi

  • Giriş Tarihi: 1.4.2015 14:48 Güncelleme Tarihi: 6.4.2015 17:53
VAN İL MÜFTÜLÜĞÜ, 14-20 NİSAN 2015 TARİHLERİ ARASINDA “HZ. PEYGAMBER VE BİRLİKTE YAŞAMA AHLAKI” TEMASIYLA KUTLANACAK OLAN “KUTLU DOĞUM HAFTASI”NIN STARTINI BAŞKALE İLÇESİNDE VERDİ.
Kutlu Doğum Haftası’nın Startı Başkale’de Verildi

İl Müftülüğü, 14-20 Nisan 2015 tarihleri arasında “Hz. Peygamber ve Birlikte Yaşama Ahlakı” temasıyla kutlanacak olan “Kutlu Doğum Haftası”nın startını Başkale ilçesinde verdi.
Başkale ilçesinde düzenlenen ilçe müftüleri toplantısı öncesinde İl Müftüsü Nimetullah Arvas ve beraberindekiler, ilçeye yeni atanan Müftü M. Zeki Serdaroğlu’nu ve Başkale Anadolu İmam Hatip Lisesi’ni ziyaret etti. Daha sonra gerçekleştirilen toplantıda Kutlu Doğum Haftası münasebetiyle gerçekleştirilmesi planlanan etkinliklerle ilgili değerlendirmeler yapıldı.
Toplantının ardından İl Müftüsü Nimetullah Arvas ve ilçe müftüleri, Başkale Kaymakamı Murat Büyükköse’yi makamında ziyaret etti. Ziyaret esnasında Kaymakam Büyükköse tarafından Başkale ilçesinde yürütülen hizmetlere yaptığı katkılardan dolayı İl Müftüsü Nimetullah Arvas’a plaket verdi.