X İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR
ARKADAŞINA GÖNDER Erciş’te Şiir Dinletisi
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz

Erciş’te Şiir Dinletisi

  • Giriş Tarihi: 24.4.2015 19:08 Güncelleme Tarihi: 25.4.2015 01:37
VAN’IN ERCİŞ CUMHURİYET İLK VE ORTA OKULU TARAFINDAN, 'ERCİŞLİ ŞAİRLER, ŞİİRLERLE VE ÖĞRENCİLERİMİZLE BULUŞUYOR’ ADLI ŞİİR VE MÜZİK DİNLETİSİ PROGRAMI DÜZENLENDİ. KAYMAKAMLIK KONFERANS SALONU'NDA DÜZENLENEN PROGRAMA ERCİŞ KAYMAKAMI MEHMET ŞİRİN YAŞAR
Erciş’te Şiir Dinletisi

’ın Erciş ilçesindeki Cumhuriyet İlk ve Ortaokulu tarafından ’Ercişli Şairler, Şiirlerle ve Öğrencilerimizle Buluşuyor’ adlı şiir ve müzik dinletisi programı düzenlendi.
Kaymakamlık Konferans Salonu’nda düzenlenen programa Erciş Kaymakamı Mehmet Şirin Yaşar ve eşi Fatma Tutkun Yaşar, Erciş Belediye Başkan Vekili Nejdet Kahraman, kurum ve daire amirleri, sivil toplum örgütü temsilcileri, öğrenci velileri ile davetliler katıldı. Okul Müdürü Tarkan Elbir’in açılış konuşmasının ardından, Ercişli Şair ve Yazar Selahattin Koşar’ın kendisine ait seslendirdiği ‘Babama mektup’ şiiri davetlileri hüzünlendirdi. Ercişli şairler ve sanatçılar tarafından kaleme alınan şiir ve türkülerin seslendirildiği programda, okul öğrencileri de sahne alarak tanınmış şairlerden seçkin şiirler okudu. Program, Ankara Ercişliler Birlik ve Dayanışma Derneği Başkanı Zafer İzgi’nin programda görev alan öğrencilere çeşitli hediyeler vermesi ve hazırlanan teşekkür belgelerinin şair ve sanatçılara takdim edilmesinin ardından program sona erdi.