X İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR
ARKADAŞINA GÖNDER AK Partililer Basınla Bir Araya Geldi
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz

AK Partililer Basınla Bir Araya Geldi

  • Giriş Tarihi: 28.4.2015 10:38 Güncelleme Tarihi: 28.4.2015 10:44
AK PARTİ VAN MİLLETVEKİLİ BURHAN KAYATÜRK, SEÇİM BÜROSU İÇİN ŞU ANA KADAR 20-25 YERE BAKTIKLARINI VE BİR KISMINA PEŞİNAT ÖDEMELERİNE RAĞMEN SONRADAN ŞAHISLARIN VAZGEÇTİKLERİNİ SÖYLEDİ.
AK Partililer Basınla Bir Araya Geldi

AK Parti Milletvekili Burhan Kayatürk, seçim bürosu için şu ana kadar 20-25 yere baktıklarını ve bir kısmına peşinat ödemelerine rağmen sonradan şahısların vazgeçtiklerini söyledi.
AK Parti Van İl Başkanlığı tarafından bir otelde düzenlenen yemekli toplantıda milletvekili adayları basın mensuplarıyla bir araya geldi. İl Başkanı Zahir Soğanda ile milletvekili adayı Faruk Alpaslan ve Ömer Çaha’nın ardından bir konuşma yapan Burhan Kayatürk, kavga istemediklerini söyledi. Baskıdan uzak bir ortamın Van’ı uçuracağını dile getiren Kayatürk, “Seçim bürosu için şu ana kadar 20-25 yere baktık. 12 yeri kesinleştirdik. Bir kısmının peşinatlarını ödedik. Hepsi sonra arayarak, ‘özür dileriz, size yerimizi veremeyeceğiz’ dediler. 10-20 katına kadar kira verdiğimiz halde kabul etmediler. Bunun olmaması lazım. Bu herkese zarar veriyor” diye konuştu.
Toplantı, soru-cevap bölümünün ardından son buldu.