X İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR
ARKADAŞINA GÖNDER AK Partili Van Milletvekili Kayatürk’ün Seçim Çalışmaları
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz

AK Partili Milletvekili Kayatürk’ün Seçim Çalışmaları

  • Giriş Tarihi: 15.5.2015 19:48 Güncelleme Tarihi: 16.5.2015 06:52
AK PARTİ VAN MİLLETVEKİLİ BURHAN KAYATÜRK, MERKEZ TUŞBA İLÇESİNE BAĞLI MAHALLELERDE YAPTIĞI ZİYARETTE BİR CAMİNİN TEMEL ATMA TÖRENİNİ YAĞAN SAĞANAK YAĞMURUN ALTINDA GERÇEKLEŞTİRDİ.
AK Partili Van Milletvekili Kayatürk’ün Seçim Çalışmaları

AK Parti Milletvekili Burhan Kayatürk, merkez Tuşba ilçesine bağlı mahallelerde yaptığı ziyarette bir caminin temel atma törenini yağan sağanak yağmurun altında gerçekleştirdi.
Seçim çalışmaları kapsamında merkez Tuşba ilçesine bağlı Adıgüzel ve Atmaca mahallelerini ziyaret etti. İlk olarak Tuşba ilçesine bağlı Adıgüzel mahallesinde düzenlenen halkla kaynaşma etkinliğine katılan Kayatürk, kılınan cuma namazının ardından mahalle sakinleri ile bir süre sohbet etti. Tuşba Belediye Başkanı Fevzi Özgökçe, AK Parti Van İl Başkanı Zahir Soğanda, AK Parti Tuşba İlçe Başkanı Nayif Şabu ve beraberindeki ekiple birlikte mahalledeki bir taziye ziyaretinde bulunan Kayatürk, daha sonra yapı başlanılan caminin temel atma törenine katıldı. Sağanak yağmurun altında gerçekleştirilen temel atma töreninin ardından Kayatürk ve beraberindekiler, Atmaca mahallesine geçtiler. Burada da kendini karşılamaya gelen vatandaşlarla tek tek tokalaşıp dertlerini dinleme imkanı buldu. Kayatürk ve beraberindekiler mahalle ziyaretlerinin ardından Van merkeze döndüler.