Türkiye'nin en iyi haber sitesi

Analar ve Anneler 1. bölüm tamamı - İzle!

Analar ve Anneler 1. bölüm tamamı yayınlandı. Analar ve Anneler ilk bölümü; Kader ve Zeliha'nın aynı evlat için vermek zorunda bırakılacakları savaşı ekrana taşıdı. Hayatı sevdiği adama, Mustafa'ya kavuşmanın hayallerinden ibaret olan Kader, bir başkasının kendisine göz koyduğundan habersizdi. Kader ve Mustafa bir gece köyden beraberce kaçıp evlenmeye karar verdiklerinde, talihsiz bir olay yaşandı. Kader için, kimselere bir şey söylemeden köyü terk etmekten başka çare kalmadı. Kader, hayatta kalan tek akrabasının yanına, İstanbul'a seyahat etti. İstanbullu ünlü bir avukatın kızı olarak, iyi şartlarda yetişmiş olan Zeliha, üniversiteye başlayınca, dönemin rüzgarına kapıldı. Zeliha, burada tanıştığı genç adam Murat'la evlendi. Murat, hırslı bir adamdı. İnandığı ideolojiyi her şeyin, karısı Zeliha'nın bile önüne koymuştur. Zeliha'yı da bir siyasi suçlu, bir kaçak olarak yaşamaya mahkum etti. Dahası, dul kalan Zeliha, bir de çocuk beklemekteydi. Dokuz ay sonra karşılaşan Zeliha ve Kader birbirlerinin hayatını değiştireceklerinden habersizdi.

Kader, yetmişli yılların başında, Anadolu'nun küçük bir köyünde yaşayan yetim bir genç kızdır. Hayatı sevdiği adama, Mustafa'ya kavuşmanın hayallerinden ibaret olan Kader, bir başkasının kendisine göz koyduğundan habersizdir. Kader ve Mustafa bir gece köyden beraberce kaçıp evlenmeye karar verdiklerinde, talihsiz bir olay yaşanır.

Kader için, kimselere bir şey söylemeden köyü terk etmekten başka çare kalmaz. Kader, hayatta kalan tek akrabasının yanına, İstanbul'a seyahat eder.

İstanbullu ünlü bir avukatın kızı olarak, iyi şartlarda yetişmiş olan Zeliha, üniversiteye başlayınca, dönemin rüzgarına kapılır. Zeliha, burada tanıştığı genç adam Murat'la evlenir. Murat, hırslı bir adamdır. İnandığı ideolojiyi her şeyin, karısı Zeliha'nın bile önüne koymuştur. Zeliha'yı da bir siyasi suçlu, bir kaçak olarak yaşamaya mahkum eder. Dahası, dul kalan Zeliha, bir de çocuk beklemektedir.

Dokuz ay sonra karşılaşan Zeliha ve Kader birbirlerinin hayatını değiştireceklerinden habersizdir.

Analar ve Anneler, aynı evlat için savaşmak zorunda bırakılan iki kadının, iki annenin hikayesidir.
ARKADAŞINA GÖNDER
Analar ve Anneler 1. bölüm tamamı - İzle!
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına " ; " koyunuz