ARKADAŞINA GÖNDER Kabe üzerinde esrarengiz görüntüler...
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz

Kabe üzerinde esrarengiz görüntüler...

Bu video internette sosyal paylaşım sitelerinde tıklanma rekorları kırıyor. Ancak, görüntünün gerçek olup olmadığı konusu henüz netleşmiş değil.
arkadaşına gönder
23.7.2012

kalan karakter 1000

MeftunKUTLU MeftunKUTLU // İSTANBUL

A.B.D. bu konuda bir proje geliştirmişti. İslam dünyasını daha kolay etkileyebileceği düşüncesiyle Hac sırasında Mehdi A.S. Kabe ye inecekti. Bu ilüzyonla sihirbazların tekniğiyle gerçekleştirilecekti. Hatta bu konuda uzun uzadıya proje geliştirildi.
Sonra bunun inandırıcı olmayacağı gerekçesiyle iptal edilmişti. Sanırım tekrar denemeler yapmaya başladı...
İslam Dünyası şunu çok iyi biliyor; Bizim için tek mucize Efendimiz Hz. Muhammed dir.
Bu tip safsatalar inandırıcı olmayacaktır.

Aynı Görüşte misiniz?
evet27
hayır6
cevapla 30.09.2010 01:48
talip_07 talip_07 // ANTALYA

neden gerçek olmasınki bence gerçek bu tarz şeylere şaşırmamak lazım cenabı allah istemsse yeryüzünde bir tek dal bile kımıldamaz o görüntünün görünmesini allah istedi ama muhteşem bir görüntü etlikendim

Aynı Görüşte misiniz?
evet18
hayır5
cevapla 30.09.2010 00:49
zifers zifers // İSTANBUL

Bunlar boş işler diyorum. İnanç eksikliği olanların müslümanlara böylesine abuk subuk şeyleri gerçekmiş gibi göstermeleri ne kadar komik. Kabenin üstünde hem de kanatlı bir melek inmiş, böylece daha inançlı mı olacak müslümanlar? Nedense insanlar hep görünmeyeni görmek olmayanı çıkartmak isterler. Sonuçta hep kendini ve başkalarını kandırma. Bu görüntülere bakıp inancımız artacaksa ne ala! Ben bunu görünce sadece kandırılmış insanlar aklıma geliyor. Ve bunu yapanların da amacının ne olduğunu tahmin edebiliyorum.

Aynı Görüşte misiniz?
evet17
hayır22
cevapla 30.09.2010 00:17
oflu1970 oflu1970 // SAMSUN

Siz hala görmediğim hiç bir şeye inanmam diyenlerden misiniz? O halde gördünüz ne oldu inandınız mı? Aklınızı da görmüyonuz ama onu çok beğeniyorsunuz. Bu gibi görüntülerle mi inanacaksınız. Olanı biteni gören efendimizin anlattıklarına inanmıyorsanız bu görüntülere hiç inanmayın. Ya da inanın siz bilirsiniz.

Aynı Görüşte misiniz?
evet31
hayır1
cevapla 29.09.2010 22:18
Sultan M.Okay Sultan M.Okay // İSTANBUL

Allah istemeseydi o melek görünmezdi. Allahın emri olmsaydı melek kendini göstermezdi. Tanrımızın ona inanan kullarına inançlarının mükafatını gösteren bir hediyesidir.

Aynı Görüşte misiniz?
evet263
hayır45
cevapla 29.09.2010 12:10
xinoxo xinoxo // İSTANBUL

Hangi muslumanlara mukafat..simdiki muslumanim diyen insanlarin basina tas yagmadigina dua edip sukretsinler..Allahu teala birde mukafat mi gonderecek..ne ilginctirki kamera da cok iyi yakalamis..sanki inicegi saaten, zamandan haberdarmis gibi !..arkadasin dedigi gibi, boyle seylerle ilgilenmek yersiz manasiz..son nefese ne kadar hazirlikliyiz ona bakmak lazim..bu dunyada hersey ibretlik..toprakdan geldik,topraga gidiyoruz..saraylarda yasiyoruz, 1 metrekarelik tabuta giriyoruz..ciplak dogduk..kefenle gidiyoruz..dunya ahiretin tarlasidir..ne ekersek onu bicecegiz..

Aynı Görüşte misiniz?
evet20
hayır3
cevapla 30.09.2010 02:16

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan SABAH veya sabah.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.