Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 17. son bölüm tamamı - İzle!

Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 17. son bölüm tamamı yayınlandı. Atv'nin reyting rekortmeni dizisi Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz dizisi dün akşam yayınlanan 17. bölümüyle nefes kesti. İzleyiciyi ekran başına kilitleyen yeni bölüm de neler oldu? Mahmut'un haince kurşunuyla vurulan Şahin Ağa'nın intikam ateşi herkesi sarar. Hızır Çakırbeyli için faili bulmak hiç de kolay olmayacaktır. Bu durum parasına el konulan Sibiryalı Kartal’dan şüphelenilmesine sebep olur

EŞKIYA DÜNYAYA HÜKÜMDAR OLMAZ 17. BÖLÜM!

Mahmut'un haince kurşunuyla vurulan Şahin Ağa'nın intikam ateşi herkesi sarar. Hızır Çakırbeyli için faili bulmak hiç de kolay olmayacaktır. Bu durum parasına el konulan Sibiryalı Kartal'dan şüphelenilmesine sebep olur. Parayı eşit bölüştürülmesini talep eden masa üyeleri Hızır'ın ikna edici tavrından sonra bu fikirlerinden vazgeçerler. Ünal Kaplan ise geri adım atmaz. Artık mesele para meselesi olmaktan çıkıp, Ünal ve Sibiryalı'nın şahsi hesaplaşmasına döner. Diğer taraftan öldü sanılan Mahmut planlarını uygulamaya devam eder ve artık sıra ağabeyi Selim'e gelmiştir.

Meryem Çakırbeyli ve ev ahalisi de doğumu yaklaşan Nazlı'nın akıbetini tartışmaktadırlar. Her ne kadar Hızır bu benim kararım dese de kadınlar kendi arasında bir karar verir ve Mübeccel Nazlı'yı ziyaret eder. Hamile olduğunu öğrendiği günden beri yüzü gülmeyen Nazlı'nın kafası iyice karışır.
EN ÇOK İZLENEN VİDEOLAR
ARKADAŞINA GÖNDER
Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 17. son bölüm tamamı - İzle!
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına " ; " koyunuz