ARKADAŞINA GÖNDER Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 47. Bölüm Tamamı Tek Parça İzle!
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz

Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 47. Bölüm Tamamı Tek Parça İzle!

ATV'nin sevilen dizisi Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 47. Bölüm'de neler oldu? Büyük beğeniyle izlenen Eşkıya Dünyaya Hükümdar olmaz'da heyecan fırtınası dinmiyor. Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz'ın 15 Kasım 2016 Salı günü yayınlanan 47. Bölümü'nde neler oldu? ATV'nin izlenme rekorları kıran dizisi Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz'da heyecan devam ediyor. İzleyiciler Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz'ın 48 bölümünü de sabırsızlıkla bekliyor.

Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 47. Bölüm Tamamı Tek Parça İzle!

Zeynep'in oynadığı tehlikeli aşk oyunu ortalığı karıştırmaya başlar. Bu aşk oyunu o'nu ailesiyle karşı karşıya getirir. Kabul görmeyen bu ilişki evdeki huzursuzluğu daha da arttırmaya başlar.

EŞKIYA DÜNYAYA HÜKÜMDAR OLMAZ 48. BÖLÜM FRAGMAN İZLE!

HIZIR KAOTİK ORTAMDAN ENDİŞELİ!

Ünal Kaplan, Refik'in de ölümüyle haini bulmak amaçlı kurduğu stratejik planlarını gün geçmeden devreye sokar. Devletle ortak düşman olan Gülmezlerin yarattığı kaotik ortama son verebilmek adına masa her şeyi kabul etmeye razıdır, Hızır hariç.

BÜYÜK MEYDAN OKUMA: SENİ HİÇ KİMSE KURTARAMAZ!

HIZIR'IN ÖFKESİNİN YOL AÇACAĞI OLAYLARIN FARKINDA DEĞİLLER!

Çünkü devletle ittifak kurmaya yönelik bu planlar en çok O'nu ve ailesini etkileyecektir. Arkasındaki büyük gücün istekleri doğrultusunda planlar yapan Özkan'ın hedefi bu kez istihbaratın başı Davut, silahı ise yine Gülmezlerdir. Hızır'ın öfkesinin yol açacaklarının farkına henüz varamamış Salih ise kan kaybetmeye devam eder.

KADINLAR KAPIŞIYOR: SENİN O DİLİNİ KOPARIRIM!

EŞKIYA DÜNYAYA HÜKÜMDAR OLMAZ 46. BÖLÜM TAMAMI TEK PARÇA İZLE!

EŞKIYA DÜNYAYA HÜKÜMDAR OLMAZ 45. BÖLÜM TAMAMI TEK PARÇA İZLE!

ÖFKENİN DOZU ARTIYOR

Zeynep'in oynadığı tehlikeli aşk oyunu O'nu ailesiyle karşı karşıya getirir. Kabul görmeyen bu ilişki evdeki huzursuzluğu arttıracaktır. Bir yandan kızını korumaya çalışan Meryem diğer yandan Ceylan derdiyle uğraşır. Hızır ise bu kadın savaşının ortasında yine savunmasız kalacaktır.

NEFES KESEN SAHNE "ALPASLAN'I ZERRE KADAR TANIMAMIŞSINIZ..."

ATV'NİN ÇOK İZLENEN DİZİSİ EŞKIYA DÜNYAYA HÜKÜMDAR OLMAZ'DA HEYECAN FIRTINASI DİNMEK BİLMİYOR

"NE DİYORSUN LAN SEN!" "BENDEN KORK!" İLYAS, ENVER'İN PEŞİNDE!

arkadaşına gönder
15.11.2016