Türkiye'nin en iyi haber sitesi

Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 6. son bölüm tamamı - İzle!

Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 6. son bölüm tamamı yayınlandı. Atv'nin reytinglere hükümdar olan dizisi Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz yeni bölümüyle dün akşam ekranlara geldi. İzleyici tarafından büyük ilgi gösterilen dizi de neler oluyor? Hızır Çakırbeyli eskiden dost bildiği düşmanlarına sonbaharı yaşatmak üzere iki ay kaldıktan sonra cezaevinden çıkar. Ama Hızır için Ünal Kaplan’ın masasında dönen olaylardan daha büyük bir sorunu vardır. İşte tüm ayrıntılar...

Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 6. son bölüm tamamı yayınlandı. Atv'nin sevilen dizisi 14 Ekim Salı akşamı evlere konuk oldu. İzleyicinin büyük ilgi gösterdiği dizi de sular durulmuyor...

EŞKIYA DÜNYAYA HÜKÜMDAR OLMAZ 6. BÖLÜM

Hızır Çakırbeyli eskiden dost bildiği düşmanlarına sonbaharı yaşatmak üzere iki ay kaldıktan sonra cezaevinden çıkar. Ama Hızır için Ünal Kaplan'ın masasında dönen olaylardan daha büyük bir sorunu vardır.

Bu da Adaletine inandığı Şahin Ağa'nın kardeşi İlyas'la ilgili vereceği hükümdür. Mahreme uzanan el mi yoksa o eli büken mi nasibini alacaktır bu hükümden? Sözde demokrasiden yana Ünal Kaplan ise Şahin Ağa'nın önderliğinde kurulan mahkemeye tepkilidir.

Babasının annesinden başka bir kadınla ilişkisi olduğunu öğrenen Zeyno da bu durumu kabullenecek gibi değildir. Hızır hapisliğinden kurtulmuştur kurtulmasına ama evdeki gerilim yüzünden huzuru dışarıda da bulamaz.

EŞKIYA DÜNYAYA HÜKÜMDAR OLMAZ 5. BÖLÜM

Bir devlet adamını gözünü kırpmadan öldürdüğü zannedilen Hızır Çakırbeyli yaptığı güç gösterisi ve korkusuzluğuyla eskisinden daha çok tehlike arz eden birine dönüşür. Artık nefes alması bile Ünal Kaplan'ı ve masasındakileri tedirgin eder. Ailesinden bildiği insanların onun için kurduğu pusular hapiste de huzur vermez.

O'nu koruyup kollayan Şahin Ağa'nın yanından alınıp başka bir koğuşa geçirilen Çakırbeyli'yi zor zamanlar bekler. Ayrıca sevdiği kadın Nazlı da Çakır'ı bir oyunun içine sürükler; çünkü karnındaki çocuğu korumak için tek çaresi sevgilisine onun düştüğünü söylemektir. Hapisteki kocasının hasretini çeken Meryem Çakırbeyli bu oyuna inanır ve bir nebze olsun rahatlar.

Bu sırada dışarıda ağabeyinin yerine Ünal Kaplan'ın masasına oturan İlyas'ın aldığı duygusal kararlar kaderini etkileyecektir.

EN ÇOK İZLENEN VİDEOLAR
ARKADAŞINA GÖNDER
Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 6. son bölüm tamamı - İzle!
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına " ; " koyunuz