Türkiye'nin en iyi haber sitesi

Karadayı 104. bölüm fragmanı - (Evet, babanı ben vurdum...)

Karadayı! Yeni bölüm fragmanı yayınlandı. ATV'nin sevilen dizilerinden Karadayı son bölüm ile nefesleri kesmişti. İşte Karadayı dizisi 104. hafta (30 Mart) bölüm fragmanı ve detayları...

Mehmet Saim can çekişirken Mahir, Nazif'e gitmesini söyler. Mahir, Mehmet Saim'i kendisinin vurduğunu söyleyecek ve suçu üzerine alacaktır. Nazif bunu kabul etmez ama Mahir'in ısrar etmesi üzerine başka çaresi kalmaz ve gider. Mahir, Mehmet Saim'in başında bekler. Ofisten çıkan Nazif doğruca eve giderek Feride'ye olanları anlatmak ve babasını vurduğunu itiraf etmek ister. Peki Nazif bunu başarabilecek midir?

MAHİR SUÇU ÜSTLENİYOR

Babasının vurulduğunu öğrenen Hakime Feride, Mehmet Saim'in yanına gider ancak kendisi komadadır. Yoğun bakımda olan ve yaşam savaşı veren babasının başında beklerken öte yandan da babasının kimin tarafından vurulduğunu merak eder. Tüm okların Mahir'i gösterdiğini öğrenen Feride deliye döner ve bunu kabullenmek istemez. Çünkü gönül verdiği sevdasının babasını vurmuş olabileceğine asla inanmaz, inanmak da istemez. Ona göre yine Mahir'in üstüne yine suç atılmaya çalışmaktadır. Feride Ne olursa olsun Mahir'in bu sebeple suçlanmasına izin vermeyecektir. Ancak Mahir Feride'ye babasını kendisinin vurduğunu itiraf eder ve bunların bir suçlama olmadığını söyler.

Bütün bunlar yaşanırken Mahir'e olan kuyruk acısını bir türlü unutmayan Boksör Hilmi, Mahir'in karşısına çıkmak ister. Ancak Mahir yerine Orhan'la karşılaşır ve onu esir alır. Mahir'e de haber yollar ve kardeşinin elinde olduğunu karşısına çıkmazsa onu öldüreceğini söyler. Şimdi herkes Mahir'in kardeşini kurtarıp kurtaramayacağını merak eder. İşte tüm bu soruların aranacağı yeni bölüm fragmanı..

DİZİ OYUNCULARI

Dizide kim kimdir; Kenan İmirzalıoğlu Mahir Kara (Karadayı),Bergüzar Korel Feride Şadoğlu,Çetin Tekindor Nazif Kara (Kibar),Erkan Avcı Necdet Güney (Barut),Melike İpek Yalova Ayten Güney,Rıza Kocaoğlu Yasin Ulutaş (Kibrit),Elif Sönmez İlknur Kara,Atsız Karaduman Dalyan Rıza,Leyla Lydia Tuğutlu Songül Kara,Cenan Çamyurdu Erdal Engin,Lila Gürmen Kerime Şadoğlu,Deniz Şen Hamzaoğlu Bülent Tiryaki,Ulaş Tuna Astepe Orhan Kara,Emir Çubukçu Osman Güney,Ozan Ağaç İsmet Ertekin,Erhan Yazıcıoğlu Mehmet Saim Şadoğlu (Beyefendi),Melih Çardak Gardiyan Serdar,Perihan Erener Zehra (Nilay),İrem Kahyaoğlu Suna Demir,Sema Öztürk Süheda,Şafak Karali Selim (Müdür),Uğur Aslan İsmail Gün (Seyis),Kerem Fırtına Adnan Tok,Funda Eryiğit Belgin Türe,Hüseyin Soyaslan Kütük Nail,Sermet Yeşil Sarı Cemal,Fatih Al Sosyete Yusuf,Reha Özcan Vehbi Duru,Cem Uslu Seyit Durak,Cemil Büyükdöğerli Hilmi Sucu (Boksör),Özgür Emre Yıldırım Murat,Halil İbrahim Babür Doğan

Yayın Tarihi : 30 Mart 2015 / Pazartesi
Yayın Saati : 20.00
Yapım : Ay Yapım
Yapımcı : Kerem Çatay
Yönetmen : Uluç Bayraktar / Cem Karcı
Senaryo : Eylem Canpolat / Sema Ergenekon
Oyuncular : Kenan İmirzalıoğlu (Mahir), Çetin Tekindor (Nazif), Bergüzar Korel (Feride), Rıza Kocaoğlu (Yasin), Leyla Lydia Tuğutlu (Songül), Melike İpek Yalova (Ayten), Atsız Karaduman (Dalyan Rıza)

FERİDE KAZA GEÇİRDİ

Bazıları kahraman doğar bazıları sonradan kahraman olur. Mahir her ikisi...1970'lerde Beyazıt'ta mutlu bir aile... Bir nişan günü her şey değişti... İşlemediği bir cinayet yüzünden Kara ailesinin babası, Nazif idam hükmü aldı... Mahir o gün vazgeçti kendinden, hayatından, sevdalarından, yarınlarından... Tek yolu vardı artık. Gerçek katili bulup, adaleti sağlamak ve babasını darağacından kurtarmak. Darağacına giden bu yolda önünde bir de imkansız bir aşk var.

ARKADAŞINA GÖNDER
Karadayı 104. bölüm fragmanı - (Evet, babanı ben vurdum...)
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına " ; " koyunuz