Karadayı 109.Bölüm (Tamamı)

Karadayı 109. son bölüm bu akşam atv ekranlarında izleyici ile buluştu. Karadayı yeni bölümüyle yine nefes kesti. Karadayı'nın yeni bölümüne Feride ile babası Mehmet Saim'in yüzleşmesi damga vurdu. Feride babasına cani bir katil olduğunu bildiğini itiraf etti.

Karadayı 109. son bölüm de neler olacak? Mehmet Saim'in Feride'ye zarar vermesinden endişelenen Mahir, Mehmet Saim tutuklanıp hapse atılıncaya kadar teslim olmayacaktır. Bir gölge gibi Feride'yi izleyip onu koruyacaktır. Bu sırada Feride'nin kendisinden bir şeyler sakladığını da düşünmektedir. Feride'ye sorar ama istediği cevabı bir türlü alamaz. Feride hala hamile olduğunu Mahir'den saklamaktadır.

BU AKŞAM EN ACI YÜZLEŞME GERÇEKLEŞİYOR!
Karadayı 109. son bölüm de Feride ile babası Mehmet Saim'in yüzleşmesi damga vuracak. Feride babasına cani bir katil olduğunu bildiğini itiraf edecek.

KARADAYI 109. BÖLÜM
Suna'nın ağzından kaçırdıkları Yasin'in de şüphelenmesine neden olmuştur. Mahir Suna'yı konuşturabilecek midir? Suna Feride'nin hala hamile olduğunu Mahir'e söyleyecek midir?

Başsavcı elindeki delilleri büyük bir gizlilikle parmak izi tespitine gönderir. Başsavcı aynı gizlilikle Ankara'ya gider ve gerekli işlemlerin yapılmasını sağlar. Mehmet Saim için rüzgar tersten esmeye başlamıştır.Hakkında tutuklama kararının çıktığını duyan Mehmet Saim şoke olur. Polisler kapısına dayanmak üzerdir. Kaçmaya karar verir. Aynı anda eve gelen Feride ile yüzleşir. Feride babasının kaçmasına müsaade edecek midir?

Orhan, Nilay'ın kaçırıldığını öğrendiği anda Seyis'in kapısına dayanır. Seyis'e hesap sorarken işlerin hiç de düşündüğü gibi olmadığını anlar. Bu sırada Turgut mıntıkaları ele geçirmek için Dalyan üzerinden gözdağı vermek istemektedir.

Dalyan'ı büyük bir tehlike beklemektedir. Orhan, Dalyan'ı kurtarmayı başarabilecek midir?

MEHMET SAİM İÇİN TUTUKLAMA EMRİ ÇIKIYOR!
Feride'yi Mehmet Saim'den korumak için teslim olmaktan vazgeçen Mahir sevdiği kadını yalnız bırakmayacak. Feride, babasının tutuklanması için başsavcıyla gizli bir anlaşma yapacak.

Başsavcı, Mehmet Saim'in parmak izi tespitini yaptıktan sonra büyük bir gizlilikle Ankara'ya giderek tutuklanma emrini çıkartacak.

Kurduğu düzenin sonuna geldiğini öğrenen Mehmet Saim kaçmaya karar verecek. Kaçmadan önce Feride ile yüzleşmek zorunda kalan Mehmet Saim son timsah gözyaşlarını dökecek.

Merakla beklenen bölümde Mehmet Saim kaçmayı başarabilecek mi?
EN ÇOK İZLENEN VİDEOLAR
ARKADAŞINA GÖNDER
Karadayı 109.Bölüm (Tamamı)
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına " ; " koyunuz