Türkiye'nin en iyi haber sitesi

Deli Kenan’dan mafyaya fırça

Kumar borcu nedeniyle mafya adamları tarafından kumarhanede alıkonulan Şevket, Kertenkele’yi arayarak yardım ister. Şevket’i adamların elinden kurtaran Kertenkele, mafyanın arasındaki bir anlaşmazlığı da çözüme kavuşturur. Ancak, Kertenkele’yi kumarhaneye kadar takip eden Zehra’nın, mafya adamları tarafından sözlü taciz edilmesi ve Kertenkele’nin mafya adamlarını dövüp, olay yerinden hızlıca kaçmalarıyla sonuçlanan olayın ardından Şevket, çözümü Deli Kenan’dan yardım istemekte bulur. Deli Kenan, Kertenkele’yi kovalayan mafya adamlarını karşısına alarak hesaba çekerken, bir yandan da Ziya Hoca’nın mafyaya yaptığıyla içten içe gurur duymaktadır.

İstanbul gecelerinin iflah olmaz çapkınlarından olan KERTENKELE aslında zekâsı ve sıra dışı yetenekleri sayesinde bir türlü ele geçirilemeyen profesyonel bir hırsızdır. Mesleki hayatını takıntılı bir şekilde Kertenkele'yi yakalamaya adayan komiser Ünsal'ın tüm çabalarına rağmen Kertenkele izini kaybettirmenin bir yolunu hep bulmuştur. Ta ki boş sanarak kaldığı villada evin sahibi mafya patronu Deli Kenan ile karşılaştığı güne kadar...
Sevgilisinin ihaneti nedeniyle intiharın eşiğine gelmiş olan Deli Kenan, Kertenkele'nin tüm ikna çabalarına rağmen kendisini vurur. Kertenkele, olay yerinden panikle uzaklaşırken polis tarafından köşeye sıkıştırılır. Kertenkele polisten kaçarken yanan bir ev görür ve yakalanma pahasına içeriye girerek küçük bir çocuğu yangından kurtarır. Ama bu kahramanlık Kertenkele'nin özgürlüğüne mal olmuştur. Tutuklanıp cezaevine gönderilir.
Esaret altında yaşamaktansa ölmeyi yeğleyen Kertenkele bir yolunu bulup imam kıyafeti ile polisin ve peşindeki mafyanın elinden kaçarken kendisini şirin bir mahalle camisinde yanlışlıkla imam olarak bulur. Kertenkele sıfır din bilgisi ile imamlık yapmaya çalışırken karşısına gayrimenkul kralı Ekrem Bey'in güzeller güzeli torunu Zehra çıkar. Zehra'ya ilk bakışta âşık olan Kertenkele ise hayatının en büyük soygununa karar vermiştir; hiç kimseyi beğenmeyen bu güzel kızın kalbini çalacaktır. Fakat bilmediği bir şey vardır. Ünsal komiser, Zehra'nın eniştesidir.
EN ÇOK İZLENEN VİDEOLAR
ARKADAŞINA GÖNDER
Deli Kenan’dan mafyaya fırça
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına " ; " koyunuz