Türkiye'nin en iyi haber sitesi

Sorusunun peşine düşen, Hicabi…

Ziya hoca, namaz çıkışı cami önünde bulunan cemaati, ertesi akşam yapılacak olan nikâhına davet ettiği sırada, Hicabi’de hem hocayı dinleyip, hem de büyük bir sabırsızlıkla Ziya hocanın konuşmasının bitmesini beklemektedir. Hocanın konuşması bittiğinde, bomba sorularından birini daha sorabilmek ve cevabını öğrenebilmek için, Ziya hocanın peşinden koşarak gelen soru makinası Hicabi, Ziya hocanın yanına geldiğinde ayağı takılıp yere düşse de, o yine de sorusunu sorabilmenin peşine düşmüştür. “İnternetten film indirip izlemek caiz midir?” sorusuna yanıt arayan Hicabi, Ziya hocanın verdiği cevaplarla, film indirerek kul hakkına girilip girilmediğinin yanıtını da öğrenmiş olur.

İstanbul gecelerinin iflah olmaz çapkınlarından olan KERTENKELE aslında zekâsı ve sıra dışı yetenekleri sayesinde bir türlü ele geçirilemeyen profesyonel bir hırsızdır. Mesleki hayatını takıntılı bir şekilde Kertenkele'yi yakalamaya adayan komiser Ünsal'ın tüm çabalarına rağmen Kertenkele izini kaybettirmenin bir yolunu hep bulmuştur. Ta ki boş sanarak kaldığı villada evin sahibi mafya patronu Deli Kenan ile karşılaştığı güne kadar...
Sevgilisinin ihaneti nedeniyle intiharın eşiğine gelmiş olan Deli Kenan, Kertenkele'nin tüm ikna çabalarına rağmen kendisini vurur. Kertenkele, olay yerinden panikle uzaklaşırken polis tarafından köşeye sıkıştırılır. Kertenkele polisten kaçarken yanan bir ev görür ve yakalanma pahasına içeriye girerek küçük bir çocuğu yangından kurtarır. Ama bu kahramanlık Kertenkele'nin özgürlüğüne mal olmuştur. Tutuklanıp cezaevine gönderilir.
Esaret altında yaşamaktansa ölmeyi yeğleyen Kertenkele bir yolunu bulup imam kıyafeti ile polisin ve peşindeki mafyanın elinden kaçarken kendisini şirin bir mahalle camisinde yanlışlıkla imam olarak bulur. Kertenkele sıfır din bilgisi ile imamlık yapmaya çalışırken karşısına gayrimenkul kralı Ekrem Bey'in güzeller güzeli torunu Zehra çıkar. Zehra'ya ilk bakışta âşık olan Kertenkele ise hayatının en büyük soygununa karar vermiştir; hiç kimseyi beğenmeyen bu güzel kızın kalbini çalacaktır. Fakat bilmediği bir şey vardır. Ünsal komiser, Zehra'nın eniştesidir.
EN ÇOK İZLENEN VİDEOLAR
ARKADAŞINA GÖNDER
Sorusunun peşine düşen, Hicabi…
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına " ; " koyunuz