Türkiye'nin en iyi haber sitesi

Zehra’dan barışma ziyareti…

Zehra’ya âşık olsa da müştemilatı terk edip, mahallede bir ev tutan Kertenkele, bir gün mahalledeki pastanede otururken, barışmak amacıyla yanına Zehra gelir. Kertenkele, Zehra’dan, ayrılmış olduklarını ve evlenmeyeceklerini uygun bir dille durumu, dedesi Ekrem Bey’e anlatmasını ister. Zehra, öncesinde Kertenkele’ye teşekkür etse de, bir taraftan da, kendisinden özür dilemesi için Kertenkeleye baskı yapar. Kertenkele’nin ayrılığa dair söylediği hiçbir şeyi kabul etmeyen Zehra, aralarındaki sorunun çözülmesi için, Kertenkele’den hatasını anlayıp özür dilemesini istemektedir. Zehra, Kertenkeleyi barışmaya ikna etmek için çaba sarf ederken, Kertenkelede, Zehra’ya duyduğu büyük aşka rağmen onu reddetmenin acısını yaşamaktadır.

İstanbul gecelerinin iflah olmaz çapkınlarından olan KERTENKELE aslında zekâsı ve sıra dışı yetenekleri sayesinde bir türlü ele geçirilemeyen profesyonel bir hırsızdır. Mesleki hayatını takıntılı bir şekilde Kertenkele'yi yakalamaya adayan komiser Ünsal'ın tüm çabalarına rağmen Kertenkele izini kaybettirmenin bir yolunu hep bulmuştur. Ta ki boş sanarak kaldığı villada evin sahibi mafya patronu Deli Kenan ile karşılaştığı güne kadar...
Sevgilisinin ihaneti nedeniyle intiharın eşiğine gelmiş olan Deli Kenan, Kertenkele'nin tüm ikna çabalarına rağmen kendisini vurur. Kertenkele, olay yerinden panikle uzaklaşırken polis tarafından köşeye sıkıştırılır. Kertenkele polisten kaçarken yanan bir ev görür ve yakalanma pahasına içeriye girerek küçük bir çocuğu yangından kurtarır. Ama bu kahramanlık Kertenkele'nin özgürlüğüne mal olmuştur. Tutuklanıp cezaevine gönderilir.
Esaret altında yaşamaktansa ölmeyi yeğleyen Kertenkele bir yolunu bulup imam kıyafeti ile polisin ve peşindeki mafyanın elinden kaçarken kendisini şirin bir mahalle camisinde yanlışlıkla imam olarak bulur. Kertenkele sıfır din bilgisi ile imamlık yapmaya çalışırken karşısına gayrimenkul kralı Ekrem Bey'in güzeller güzeli torunu Zehra çıkar. Zehra'ya ilk bakışta âşık olan Kertenkele ise hayatının en büyük soygununa karar vermiştir; hiç kimseyi beğenmeyen bu güzel kızın kalbini çalacaktır. Fakat bilmediği bir şey vardır. Ünsal komiser, Zehra'nın eniştesidir.
EN ÇOK İZLENEN VİDEOLAR
ARKADAŞINA GÖNDER
Zehra’dan barışma ziyareti…
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına " ; " koyunuz