Türkiye'nin en iyi haber sitesi

Seviyor Sevmiyor 19. Bölüm Tamamı Tek Parça İzle!

ATV'nin sevilerek izlenen dizisi Seviyor Sevmiyor 19. Bölüm'de neler oldu? Seviyor Sevmiyor 19. Bölüm'de heyecan durmaksızın devam ediyor. Seviyor Sevmiyor 19. Bölüm'de aşk çıkmazı giderek içinden çıkılmaz bir hale gelmeye devam ediyor. Seviyor Sevmiyor 20 Kasım 2016 Pazar günü yayınlanan 19. Bölüm'de heyecan dorukta. İtiraflar başladı ve herkes harekete geçti.

Seviyor Sevmiyor 19. Bölüm Tamamı Tek Parça İzle!

Seviyor Sevmiyor19.Bölüm

Yiğit, Deniz'i elde etmek için harekete geçer.

Deniz (Zeynep Çamcı) küçükken son derece varlıklı bir ailenin kızıydı. Güzelliği ve popülerliğiyle okulun göz bebeğiydi. Yiğit (Gökhan Alkan) de okuldaki herkesin alay ettiği gözlüklü, kısa boylu ve şişman çocuktu. Bu ikilinin yolları ortaokuldayken kesişir. Yiğit (Gökhan Alkan), herkes tarafından dışlanmasına rağmen Deniz (Zeynep Çamcı) ona kol kanat gerer. Aralarında unutulmaz bir bağ oluşur. Deniz (Zeynep Çamcı), Yiğit (Gökhan Alkan)'in ilk arkadaşı ve ilk aşkı oluverir. Ancak Yiğit (Gökhan Alkan) 15 yaşındayken babasıyla birlikte Amerika'ya taşınmak zorunda kalınca ayrı düşerler.

Sonrasında Deniz (Zeynep Çamcı)'in hayatında başka değişimler de olur. Ailesinin matbaa şirketi iflas eder önce. Ardından o zamana kadar annesinden aldığı güzel genler gider, yerine babasının pek de güzel olmayan genleri gelir. Deniz (Zeynep Çamcı) o muhteşem güzelliğini de kaybeder. Şansı bir türlü yaver gitmeyen Deniz (Zeynep Çamcı), üniversiteden sonra iş de bulamaz. 29 yaşına geldiğinde, kendi deyimiyle hayatı ıskalamış olur. Yiğit (Gökhan Alkan) ise bu zaman zarfında zayıflar, son derece yakışıklı birisi olur. Bu da yetmezmiş gibi kariyerinde yükseldikçe yükselir.

EN ÇOK İZLENEN VİDEOLAR
ARKADAŞINA GÖNDER
Seviyor Sevmiyor 19. Bölüm Tamamı Tek Parça İzle!
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına " ; " koyunuz