Türkiye'nin en iyi haber sitesi

Emre Bol: Gönül ile anlaşmadı

Fotomaç Gazetesi spor yazarı Emre Bol, A Spor’da yayınlanan Akşam Sporu programına konuk oldu. İsimleri ile anılan Gönül ve Caner Erkin hakkında konuştu. Gökhan'ın Beşiktaş'a transferinin söz konusu olmadığını ifade eden Bol, Caner'in ise Fenerbahçe ile bağının koptuğunu ve ile anlaşmak üzere olduğunu belirtti.

"GÖKHAN GÖNÜL BEŞİKTAŞ İLE ANLAŞMADI"

Şu anda hiçbir şekilde ne ile ne başka bir kulüple Gönül'ün görüşmesi yok. Sabahtan beri bakıyorum, Beşiktaşlı taraftarlar böyle bir sevinç içerisinde; Gökhan Gönül bize mi geliyor? Gökhan Gönül'ün Beşiktaşlı olduğu ile ilgili de bir sürü şey yazıldı, çizildi. Profesyonel bir futbolcunun, "Ben Beşiktaşlıyım, ben Galatasaraylıyım, ben Fenerbahçeliyim…' böyle bir şey yok kardeşim. Bu adamlar parasını alır, işine bakar.

"CANER'İN FENERBAHÇE İLE BAĞI KOPTU"

Yüzde yüz Fenerbahçe ile işi bitti artık Caner'in. Fenerbahçe hikayesi bitti. Yüksek bir ihtimalle olduğunu duyuyoruz. Batur Altıparmak'a soruyoruz, 'Kimseyle görüşmedik' diyor; o da haklı. Bir şey bekliyorlar Fenerbahçe yönetiminden; "Gelsinler oturalım, konuşalım, anlaşırsın veya anlaşamazsın. Ben sana 2 veririm, sen 5 istersin, 3'te anlaşırız…' Bir masaya oturmak istiyorlar. Fenerbahçe yönetiminden de 'Gelin bir masaya oturalım.' diyen kimse yok.

"YILDIRIM'IN İFADELERİ HOŞ DEĞİL"

Başkanın açıklamaları hakikatten hiç hoş değildi; 'İsterlerse giderler, biz de onlardan Tümer'i aldık.' Al bakayım sen 3 tane aynı kalitede oyuncu, kaç para vereceksin!

ARKADAŞINA GÖNDER
Emre Bol: Gökhan Gönül Beşiktaş ile anlaşmadı
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına " ; " koyunuz