3 yaşındaki çocuğun ölümünde cinsel istismar izi bulundu

'nin Çayırova ilçesinde geçtiğimiz aylarda yüksekten düşme iddiasıyla hayatını kaybettiği söylenen 3 yaşındaki erkek çocuğu A.C.K.’nın asıl ölüm nedeninin cinsel istismar ve öldürülme olduğu ortay çıktı. Tutuklu olan anne ve üvey babanın 2 kez ağırlaştırılmış müebbet hapis cezası ile yargılanması için iddianame hazırlandı.

'nin Çayırova ilçesinde geçtiğimiz aylarda merdivenden düştüğü iddiasıyla ağır yaralı olarak hastaneye kaldırılan ve 11 gün süren tedavisinin ardından hayatını kaybeden 3 yaşındaki A.C.K. adlı bebeğin ölümündeki gerçek, Adli Tıp raporu ile ortaya çıktı. Rapora göre merdivenden düşme iddiasıyla hayatını kaybeden A.C.K.'nın cinsel istismara maruz kaldığı ve hırpalanmak ya da sert bir cisimle vurularak öldürüldüğü belirlendi.
2 kez ağırlaştırılmış müebbet hapis cezası isteniyor
Olayın ardından ACK'nın annesi G.K. ile üvey babası İ.Y. tutuklanarak cezaevine gönderilmişti. 3 yaşındaki çocuğun ölümünü şüpheli bulan savcılık çocuğun kesin ölüm nedenini öğrenmek için Adli Tıp raporu istemişti. Adli Tıp raporuna göre harekete geçen savcılık konu ile ilgili iddianamesini hazırladı. Hazırlanan iddianameye göre 3 yaşındaki A.C.K.'ya cinsel istismarda bulunan ve öldüren anne G.K. ile üvey baba İ.Y. için "Çocuğu kasten öldürmeye iştirak" ve "Çocuğa cinsel saldırıya iştirak" suçların 2 kez ağırlaştırılmış müebbet hapis cezası istendi. Tutuklu olan anne ve üvey baba için hazırlanan iddianamenin Gebze Adliyesi 3. Ağır Ceza Mahkemesi'ne gönderildiği öğrenildi.
EN ÇOK İZLENEN VİDEOLAR
ARKADAŞINA GÖNDER
3 yaşındaki çocuğun ölümünde cinsel istismar izi bulundu
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına " ; " koyunuz