Türkiye'nin en iyi haber sitesi

Böyle karı - koca sı görülmedi!

Muğla’nın Marmaris ilçesinde, bir çiftin ilginç anları cep telefonu kameralarına yansıdı. Sokaktan geçen insanların şaşkınlıkla izlediği kavgada iki taraf sözlü hakaret ederek birbirlerini ladı, ardından hiçbir şey olmamış gibi uzaklaştı.

Olay, Tepe Mahallesi 59. sokak üzerinde meydana geldi. Vatandaşlar, bir kadın ve erkeğin ilginç sına şahit oldu. Yaşanan kavga bir apartmanın balkonunda oturan vatandaş tarafından cep telefonu kamerasıyla kaydedildi.
Görüntülerde, kaldırımda beraber yürüyen orta yaşlarda kadın ve erkek sözlü tartışmaya başladı. Tartışma bir anda kavgaya dönüştü. "Gelmiyorum" diyerek kaldırıma oturan adam, karşısına geçen kadının sözlerini bir dakika boyunca dinledi. Adamın tepki vermemesi üzerine kadın öfkelenerek adamı lamaya başladı. Tepki üzerine adam, kadına önce oturduğu yerde iki tokat sonra ayağa kalkarak bir tokat daha vurdu.
Cep telefonu kamerasının saniye saniye kaydettiği görüntülerde bu sefer kadın önce adamın boğazına, sonra boynuna sarılarak gelmesi için ikna etmeye çalıştı. On dakika boyunca devam eden sözlü ve tokatlı kavga sonrası kadın ile erkek hiçbir şey olmamış gibi ayrıldı.
ARKADAŞINA GÖNDER
Böyle karı - koca kavgası görülmedi!
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına " ; " koyunuz