Türkiye'nin en iyi haber sitesi

konvoyuna makinesi şoku!

Muğla’nın Marmaris ilçesinde hafta sonu gerçekleşen bir de malzemeleri satan firmanın personeli, evlenen patronlarının düğün arabasının önünü makinesiyle keserek bahşiş istedi. İşçiler patronun bin lira bahşiş vermesinin ardından yolu açarak gelin konvoyunun geçmesine izin verdi.

Marmaris'e bağlı Selimiye Mahallesi'nde malzemeleri satan firmanın sahibi Cem Öztekin, bir süre önce tanışarak aşık olduğu Sinem Öztekin ile hafta sonu gerçekleşen muhteşem bir le hayatını birleştirdi. Yaklaşık 5 bin kinin katıldığı düğünde damadı bekleyen sürprizler vardı. İlk olarak kına gecesi yörenin geleneklerine göre gelin omzunda testi ile damadın etrafında dönerek oynamaya başladı. Piste oynayan gelin adayı Sinem Öztekin, damadın hiç beklemediği bir anda testiyi ayaklarına doğru fırlattı. Ayalarının altında paramparça olan testi şokunu atlatan damadı düğün sonunda bir sürpriz daha bekliyordu.
Düğün bittikten sonra gelini alan damat konvoyla evine giderken işyeri önüne geldiğinde ikinci şoku yaşadı. Öztekin'in firmasında çalışan kepçe operatörleri iş makinesinin koluna büyük Bir Türk bayrağı asarak yolu kapattı. İşçiler patronları olan damattan bahşiş istedi. Kısa süren bir pazarlığın ardından Cem Öztekin'den bin lira bahşiş alan işçiler yolu trafiğe açıp gelin konvoyunun geçmesine izin verdi.
Önce gelin Sinem Öztürk'ün daha sonrada işçilerinin sürprizi karşısında zor anlar yaşayan damat Cem Öztekin ise düğünden sonra balayına çık
EN ÇOK İZLENEN VİDEOLAR
ARKADAŞINA GÖNDER
Düğün konvoyuna iş makinesi şoku!
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına " ; " koyunuz