Türkiye'nin en iyi haber sitesi

İstanbul Jandarması’ndan Kurban’da huzur operasyonu!

’nca dolayısıyla huzur operasyonu gerçekleştirildi. 24 saat aralıksız sürek operasyona Jandarma Asayiş , Motosikletli Asayiş Timleri, Trafik Timleri, Narkotik Timleri ile Narkotik ve ekipleri katıldı.

'nca vatandaşların 'nı huzur içerisinde geçirebilmelerini sağlamak amacıyla sorumluluk bölgesinde Jandarma Asayiş , Motosikletli Asayiş Timleri, Trafik Timleri, Narkotik Timleri ile Narkotik ve Unsurlarının katılımıyla 24 saat esasına göre aralıksız denetimler yapıldı.

SARIYER'DE 100 İŞYERİNDE ARAMA

Bu kapsamda 31 Ağustos 2017 günü 21.30-23.59 saatleri arasında Sarıyer İlçesi Kilyos Mahallesi'nde İstanbul İl Jandarma Komutanlığı ekiplerince Lokanta, Kafeterya, Bar, Otel ve Pansiyon gibi umuma açık yaklaşık 100 işyerinde arama ve kontroller yapıldığı öğrenildi.

İstanbul genelinde yapılan arama ve trafik uygulamalarında binlerce şahsın bilgisayar sorgulamasının yapıldığı, uyuşturucu kullandıkları tespit edilen şahıslar ile birlikte 50'den fazla şahısla ilgili yasal işlem başlatıldığı ve çok sayıda araca da cezai işlem uygulandığı kaydedildi.

VATANDAŞ ÇOK MEMNUN

Uygulamayı gören vatandaşların İstanbul İl Jandarma Komutanlığı ekiplerine memnuniyetlerini dile getirdikleri öğrenilirken Jandarmanın sorumluluk bölgesindeki vatandaşların huzuru ve güvenliğini sağlamak amacıyla çalışmalarına 24 saat aralıksız olarak devam edecekleri öğrenildi.

ARKADAŞINA GÖNDER
İstanbul Jandarması’ndan Kurban’da huzur operasyonu!
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına " ; " koyunuz