İstanbul'da halk ü dehşeti

İstanbul Şişli'de sürücüsü fenalık geçiren bir Halk ü kaldırıma çıkıp trafik ışığını altına alarak ilerledi. Bu şekilde yaklaşık 150 metre giden otobüs önünde ilerleyen dört e çarparak durabildi. da 3 kişi yaralandı.

saat 1550 sıralarında Büyükdere Caddesi üzerinde meydana geldi. Kartal-Şişli hattında çalışan 34 UIV 44 plakalı Halk ünün şoförü Sultan Sarı direksiyon başında fenalık geçirdi. Şişli Camii kavşağından dönüş yapan otobüs kaldırıma çıkarak trafik ışığını altına aldı. Bu şekilde Mecidiyeköy yönüne ilerleyen otobüs, yaklaşık 150 metre ileride önünde seyreden dört ve bir motosiklete çarparak durabildi. Otobüsün çarptığı otomobillerde hasar meydana geldi. Kazayı gören vatandaşların bildirmesi ile olay yerine polis ve sağlık ekipleri sevk edildi. Kısa sürede kaza yerine gelen sağlık ekipleri otobüsün çarptığı otomobillerde bulunan 3 yaralıyı çevre hastanelere kaldırdı. Fenalaşan Şoföre de otobüs içinde ilk müdahaleyi yaptı. Daha sonra sedye ile ambulansa taşınan otobüs şoförü Sultan Sarı, Şişli Hamidiye Eğitim ve Araştırma Hastanesine kaldırıldı.

BÜYÜK İHTİMAL KALP KRİZİ GEÇİRDİ
Kazayı gören bir vatandaş Otobüs şoförü kriz mi geçirdi, ne olduysa vura vura geldi buraya kadar. Büyük ihtimalle kriz geçirdi adam, arabalar birbirine girdi bir motosikleti altına aldı. Yaralılar var, şoförün durumu ne olur bilmiyorum, büyük ihtimal kalp krizi geçirdi. Elektrik lambalarını altına aldı, duramadı dedi.

DİREKSİYONDA ŞOK GEÇİRMİŞ HALDE GELİYORDU
Kaza anını gören Necati Ayten Direksiyonda şok geçirmiş halde geliyordu. Ben millete 'kaçın kaçın' diye bağırmama kalmadı buraya kadar geldi, arabalara vurdu, motosikletli bir çocuk vardı, 'kaç' dememle motosikletten atladı. Otobüs motoru altına aldı, sürükledi.

BİR KİŞİ OTOBÜSE GİRİP EL FRENİNİ ÇEKTİ
Sonra bir kişi otobüse girdi, el frenini çekti, otobüs durdu. Şoför şoktaydı, kalp krizi geçirmiş herhalde öyle diyorlar. Otobüste yolcu yoktu. 4-5 tane arabaya vurdu, bir de motosikleti sürükledi diye konuştu.

ŞOFÖR HAREKETSİZDİ
Kazaya karışan otomobil sürücüsü Otobüsçü geldi, hepimizi biçti, bu kadar basit. Ne oldu ne bitti, bilmiyorum. Otobüse girdiğimde şoför hareketsizdi dedi. Polis, kaza sonrası soruşturma başlattı.

ARKADAŞINA GÖNDER
İstanbul'da halk otobüsü dehşeti
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına " ; " koyunuz