Kapadokya’da balonlar eşliğinde düğün fotoğrafları

’nin en önemli turizm merkezlerinden biri olan Kapadokya'da balonlar eşliğinde gelin damat fotoğraf çekimi büyük ilgi görüyor. İnsanların tatil için gezmeye geldiği bu mekanları gelin ve damatlar da hayatlarında ölümsüz olacak bir anı haline dönüştürüyor.

'de sıcak hava balonculuğunun yapıldığı ender yerlerin başında gelen Kapadokya'da, sabahın erken saatlerinde balonların kalkış alanına gelen gelin ve damatlar burada mutluluklarını balonlarla birlikte fotoğraf çektirerek ölümsüzleştiriyor.

Nevşehir'de dünyaevine girmeye hazırlanan Kafalı ve Rüya Keçeci çifti de balon kalkış alanında dış mekan çekimi yaptıran çiftlerden. Damat Alican Kafalı, "Diğer ülkelerden sırf bu manzarayı görmeye gelenler var. Bizim de elimizde bir fırsat güzellik varken değerlendirmek istedik. Biz de balonlar ve güzel manzaralar eşliğinde güzel fotoğraflar çekiniyoruz" dedi.

Gelin Rüya Keçeci ise, "Bugün bizim en mutlu günümüz. Bu anı balonlarla ölümsüzleştirmek istedik. Fotoğrafçımız Yıldırım da bize bu konuda yardımcı oluyor. Sabahın erken saatinde balonlar eşliğinde fotoğraf çekilmek çok zor oldu. Geceden hazırlandım" şeklinde konuştu.

Genç çiftin fotoğrafçısı Burak Yıldırım ise dünyanın her yerinden balon manzaralı fotoğraf çekinmek için çiftlerin geldiğini ifade etti.

EN ÇOK İZLENEN VİDEOLAR
ARKADAŞINA GÖNDER
Kapadokya’da balonlar eşliğinde düğün fotoğrafları
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına " ; " koyunuz