tarlasında yaralı şahıs aradı

'da 155'i arayarak tabanca ile vurulduktan sonra tarlasına atıldığını ileri süren şahsı yaklaşık 3 saat mısır tarlasında "Mehmet" diye bağırarak aradı ancak bulamadı.

Olay Seyhan ilçesine bağlı Camuzcu Mahallesi'nde meydana geldi. 155 imdat hattını arayan ve isminin Mehmet olduğunu söyleyen bir kişi 'dan bir şahıs tarafından tabanca zoruyla otomobile bindirildikten sonra tarlasına getirildiğini ve burada tabanca ile vurulduğunu söyledi.
Haber Merkezi bu ihbar üzerine en yakın ekipleri Mehmet isimli şahsın tarif ettiği yere yönlendirdi. Olay yerine ulaşan ilk ekibe de şahsın cep telefon numarasını verdi. Polis numarayı arayarak şahısla görüşmeye başladı. Şahıs polise cep telefonundan yerini tarif etti. Polis tarife göre bir noktaya gelerek burada siren çalmaya başladı. Şahıs siren sesinin çok yakından geldiğini söyleyince polis o bölgeyi ablukaya alarak arama yapmaya başladı. Polis bir taraftan da şahıs ile görüşmeye devam etti. Bu sırada şahıs ile irtibat kesildi. Polis, Mehmet adlı kişiye tekrar ulaşmaya çalıştı ancak şarjı bittiği tahmin edilen telefonu da kapandı. Polis çok sayıda ekibi mısır tarlasına çağırarak aramayı derinleştirdi. Olay yerine gelen polisler kendi araçlarının üzerine bile çıkarak "Mehmet" diye bağırdı ancak bir ses çıkmadı. Bir polis taşın üzerine çıkarak "Mehmet, elindeki beyaz şeyi salla, Mehmet" diye bağırırken başka bir polis "Sesimi duyan var mı" diye bağırdı. Polis yaklaşık 3 saat Mehmet'i aradı ancak bulamadı.
Polis yaptığı araştırmada buna benzer bir ihbarın dün de geldiğini ihbarı yapan kişinin aynı kişi olabileceğini, polise tuzak kurmak ya da polisle oyun oynamak isteyen birisinin olabileceğinden şüphelenerek aramalara son verdi. Polis şimdi her yerde Mehmet isimli şahsı arıyor. Şahıs bulunursa polisi oyalamaktan işlem yapılacak.

EN ÇOK İZLENEN VİDEOLAR
ARKADAŞINA GÖNDER
Polis mısır tarlasında yaralı şahıs aradı
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına " ; " koyunuz