X İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR
ARKADAŞINA GÖNDER Yalovalı Bisikletçi Birinci Oldu
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz

lı Bisikletçi Birinci Oldu

  • Giriş Tarihi: 9.3.2015 13:28 Güncelleme Tarihi: 9.3.2015 14:46
TÜRKİYE BİSİKLET FEDERASYONU TARAFINDAN İSTANBUL ARNAVUTKÖY'DE GERÇEKLEŞTİRİLEN “SALCANO PRİNCES ISLAND MTB CUP” YARIŞINDA YALOVA GENÇLİKSPOR SPORCUSU VE ANTRENÖRÜ KAMİL ALEV "ULUSAL" KATEGORİDE BİRİNCİ OLDU.
Yalovalı Bisikletçi Birinci Oldu

Türkiye Bisiklet Federasyonu tarafından İstanbul Arnavutköy’de düzenlenen “Salcano Princes Island Mtb Cup” yarışında, Gençlikspor sporcusu ve antrenörü Kamil Alev, "ulusal" kategoride birinci oldu.
2015 yılındaki yarışma, Arnavutköy Belediyesi ve bisiklet markası olan Salcano sponsorluğunda gerçekleştirildi. Arnavutköy’de oluşturulan parkurda ikisi uluslararası, dördü de ulusal olmak üzere toplam 6 kategoride yarışlar yapıldı. Elit Erkekler ve Elit Bayanlar kategorileri uluslararası, Genç Erkekler, Master Erkekler, Yıldız Erkekler ve Yıldız Bayanlar ise ulusal kategoride yapıldı. Büyük çekişmenin sahne olduğu ulusal kategoride Yalovalı sporcu Kamil Alev yarışmayı birinci olarak tamamladı.
Salcano Princes Island Mtb Cup ulusal kategoride birinci olan Yalovalı sporcu Kamil Alev, "Dik rampaların olduğu ve çamur ile daha da zorlaşan zeminde mücadele ettim. Parkurun gevşek kum ile çakıllardan oluşması, bisikletimde aksaklıklar oluşmasına sebebiyet verse de yarışmayı birinci olarak tamamladığım için mutluyum" dedi.