ARKADAŞINA GÖNDER 'Ünlüler arasında çok lezbiyen var'
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz

'Ünlüler arasında çok lezbiyen var'

  • Giriş Tarihi: 27.7.2009 14:59

Hande Yener, katıldığı bir programda çarpıcı açıklamalarda bulundu.

Hande Yener, katıldığı bir programda yapımcıların kapısını çaldığında garip tekliflerle karşılaştığını ve şu anda ismi bilinmeyen çok kişiye de imza attırıldığını söyledi.

televizyongazetesi.com'un haberine göre; 'Aramızda Kalmasın' programına konuk olan Hande Yener, albüm yapmak için bir dönem çalmadık kapı bırakmadığını ancak "Sen git evde fasulye ayıkla" şeklinde garip sözlerle karşılaştığını belirtti. Her seferinde üzgün bir şekilde evine döndüğünü söyleyen Hande Yener, yapımcıların neler istedikleriyle ilgili soruya da "Bize ait olacak diyorlar açık net bir şekilde. Hayatında bir erkek olmayacak. Varsa bir nişanlın ki bu bile çok daha terbiyeli anlatıyorum. O kişiyi belirlerlerken söyledikleri cümleler inanılır gibi değildi" diye konuştu. O dönemde kendisini üzen konulardan birisinin de bu tür garip isteklerde bulunan yapımcılarla ilgili olduğunu söyleyen Hande Yener, "Demek ki bu ülkenin müziğini bu insanlar yönetiyor. Vay halimize diye üzülmüştüm" şeklinde konuştu.

O KADAR ÇOK İNSANLA SÖZLEŞME YAPILDI Kİ!

Yener, ismi bilinmeyen ve bugüne kadar da açığa çıkmamış bir çok insanın yapımcıların bu tür şartlarının altına imza attıklarını hatta çoğunun albümlerinin bile hiç çıkmadığına vurgu yaparak "İnsanların hayatları ile dalga geçildi. İmza attırıldı. Onların hayatları 5 yıl 10 yıl bitirildi. Bu insanlar medyada çıkıp anlatamaz ki. Tanınmıyor bile. 'Benim başıma bu geldi, şu geldi' diye. O kadar çok insanla sözleşme yaptılar ki o dönem" açıklamasını yaptı.

ÜNLÜLER ARASINDA DA ÇOK LEZBİYEN VAR

Yener, ünlü isimler arasında da çok lezbiyen olduğuyla ilgili sözlerinin yer aldığı haber için de "Ben durup dururken söylemiyorum" diyerek eşcinsellerle ilgili bir yürüyüşe katıldığında kendisine ünlüler arasında da lezbiyenler olup olmadığıyla ilgili bir soru yöneltildiğini ve ona yanıt verdiğini anlattı. Yener, insanları cinsel hayatlarını açıklamak zorunda olmadığına vurgu yaparak ünlüler arasında da gayler ve lezbiyenler olduğunu ve aşağı yukarı herkesin farkettiğini de söyleyerek "Herkesin cinsel hayatı kendine" açıklamasını yaptı. Hande Yener, eşcinsellerin öldürülmesi, işsiz kalmaları ve yaşadıkları sorunlara duyarsız kalamadığını ve bu nedenle onlara destek verdiğini de anlatarak "Tarafsız kalmak da taraflı oluyor" diye konuştu.

kalan karakter 1000

tekin tekin

beyefendiler artık evlenecekleri kadın lezbiyen cıkacak korkusuyla evlenemiyorlar okadar cok var ki bu lezbiyenlerden kimisi başını başka bir kızın göğsüne yaslıyo kimisi kız kıza öpüşüyor artık beyefendilerde evlenemiyo bu kızlar yüzünden

Aynı Görüşte misiniz?
evet10
hayır23
cevapla 23.05.2012 23:00
nserkant nserkant

bu insanları ortaya çıkarın kamuoyu bilsin...

Aynı Görüşte misiniz?
evet6
hayır17
cevapla 27.07.2009 21:47
ayten333 ayten333 // İSTANBUL

Sadece ünlüler arasında değil, Türkiyede toplumun genelinde eşcinsel olan ya da eşcinsel ilişki teklifine ŞARTLAR UYGUN OLDUGUNDA ve FIRSAT BULDUGUNDA evet diyecek milyonlarca erkek var, lezbiyenler daha az ama var. Özellikle Türk erkekleri gay, travestilere cok düşkün. Milyonlarca var GİZLİ EŞCİNSEL bu ülkede. Sadece yasalar eşcinselleri korumaya alırsa, eşcinsellere eziyet biter. En azından, gaylere eziyet edenler, yasayla başım derde girer diye hareketlerine dikkat eder. 1950'lerin en maço ve erkeksi ülkesi İSPANYA da şimdi milyonlarca gay İspanyol rahatça yaşıyor. Demek ki onlar da saklanıyormuş.

Aynı Görüşte misiniz?
evet34
hayır16
cevapla 27.07.2009 17:47
ceeeee ceeeee

helak olmuş iki şehir var insanlık tarihinde hangi merhamet hangi nezaketten bahsediyorsunuz hayatın gerçekleri var...Bunlara uymak zorundayız uymuyorsanda ya dışlanmayı kabul edersin eşcinsel olursun yada normal inanlar gibi hayatına devam edersin bu özgürlük değil sapıklık lütfennnn...

Aynı Görüşte misiniz?
evet25
hayır27
cevapla 05.10.2011 22:47

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan SABAH veya sabah.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.