Eğlencenin gücü 2 katına çıkıyor

Giriş Tarihi: 19.1.2012 16:43 Güncelleme Tarihi: 19.1.2012 18:49

Minika artık yaş gruplarına göre ayrılmış iki kanalla yayında olacak.

3-8 yaş çocuklar için özel olarak hazırlanmış içeriklerin yer aldığı minikaÇOCUK ve 7-14 yaş grubu çocuklar için özel olarak hazırlanmış içeriklerin yer aldığı minikaGO ile "Eğlencenin gücü iki katına çıkıyor".

minikaÇOCUK 20 OCAK – 29 ŞUBAT YAYIN AKIŞI
HER GÜN
06:00 – 06:30 Pırpır
06:30 – 07:00 Wotwotlar
07:00 – 07:30 Bora Usta
07:30 – 08:00 Thomas ve Arkadaşları
08:00 – 08:30 Damla'nın Dolabı
08:30 – 09:00 Pocoyo
09:00 – 09:30 Bay Ay
09:30 – 10:00 My Little Pony
10:00 – 10:30 Barney ve Arkadaşları
10:30 – 11:00 Chuck ve Arkadaşları
11:00 – 11:15 Pingu
11:15 – 11:30 Sevimli Gezegenler
11:30 – 12:00 Damla'nın Dolabı
12:00 – 12:30 Bay Ay
12:30 – 13:00 Noodle & Doodle
13:00 – 13:30 Bora Usta
13:30 – 14:00 Wotwotlar
14:00 – 14:30 Pocoyo
14:30 – 15:00 Thomas ve Arkadaşları
15:00 – 15:30 Chuck ve Arkadaşları
15:30 – 16:00 My Little Pony
16:00 – 16:30 Damla'nın Dolabı
16:30 – 17:00 Bay Ay
17:00 – 17:30 Noodle & Doodle
17:30 – 18:00 Barney ve Arkadaşları
18:00 – 18:30 My Little Pony
18:30 – 19:00 Pocoyo
19:00 – 19:30 Damla'nın Dolabı
19:30 – 20:00 Bay Ay
20:00 – 20:30 Chuck ve Arkadaşları
20:30 – 21:00 Thomas ve Arkadaşları
21:00 – 21:15 Pingu
21:15 – 21:30 Sevimli Gezegenler
21:30 – 22:00 Pocoyo
22:00 – 22:30 Wotwotlar
22:30 – 23:00 Bora Usta
23:00 – 23:30 Damla'nın Dolabı
23:30 – 00:00 My Little Pony
00:00 – 00:30 Bay Ay
00:30 – 01:00 Barney ve Arkadaşları
01:00 – 01:30 Pırpır
01:30 – 02:00 Thomas ve Arkadaşları
02:00 – 02:30 Chuck ve Arkadaşları
02:30 – 02:45 Pingu
02:45 – 03:00 Sevimli Gezegenler
03:00 – 03:30 Wotwotlar
03:30 – 04:00 Pırpır
04:00 – 04:30 Noodle & Doodle
04:30 – 05:00 Barney ve Arkadaşları
05:00 – 05:30 Bora Usta
05:30 – 05:45 Pingu
05:45 – 06:00 Sevimli Gezegenler

minikaGO 20 OCAK – 5 ŞUBAT YAYIN AKIŞI
20 OCAK – 5 ŞUBAT
HAFTA İÇİ
06:00 – 06:30 Artzooka
06:30 – 07:00 Çılgın Bıyıklılar
07:00 – 07:30 Monster Buster Club
07:30 – 08:00 Oscar Çöllerde
08:00 – 08:30 Uzun Kuyruk Marsupilami
08:30 – 09:00 Transformers Prime
09:00 – 09:30 Orman Kitabı
09:30 – 10:00 Flash&Dash
10:00 – 10:30 Afacan Beşler
10:30 – 11:00 Beyblade Metal Fusion (2 bölüm arka arkaya)
11:30 – 12:00 Hedefimiz Müzik
12:00 – 12:30 Artzooka
12:30 – 13:00 Uzun Çoraplı Peppe
13:00 – 13:30 Stellina
13:30 – 14:00 Uzun Kuyruk Marsupilami
14:00 – 14:30 Çılgın Bıyıklılar
14:30 – 15:00 Selahaddin
15:00 – 15:30 Transformers Prime
15:30 – 16:00 Beyblade Metal Fusion (2 bölüm arka arkaya)
16:30 – 17:00 Oscar Çöllerde
17:00 – 17:30 Orman Kitabı
17:30 – 18:00 Gormiti
18:00 – 18:30 Flash&Dash
18:30 – 19:00 Transformers Prime
19:00 – 19:30 Uzun Kuyruk Marsupilami
19:30 – 20:00 Uzun Çoraplı Peppe
20:00 – 20:30 Orman Kitabı
20:30 – 21:00 Oscar Çöllerde
21:00 – 21:30 Selahaddin
21:30 – 22:00 Beyblade Metal Fusion (2 bölüm arka arkaya)
22:30 – 23:00 Gormiti
23:00 – 23:30 Afacan Beşler
23:30 – 00:00 Orman Kitabı
00:00 – 00:30 Hedefimiz Müzik
00:30 – 01:00 Artzooka
01:00 – 01:30 Monster Buster Club
01:30 – 02:00 Çılgın Bıyıklılar
02:00 – 02:30 Selahaddin
02:30 – 03:00 Uzun Çoraplı Peppe
03:00 – 03:30 Stellina
03:30 – 04:00 Oscar Çöllerde
04:00 – 04:30 Afacan Beşler
04:30 – 05:00 Monster Buster Club
05:00 – 05:30 Uzun Kuyruk Marsupilami
05:30 – 06:00 Hedefimiz Müzik

HAFTA SONU
06:00 – 06:30 Haydi İcat Yapalım
06:30 – 07:00 Çılgın Bıyıklılar
07:00 – 07:30 Monster Buster Club
07:30 – 08:00 Oscar Çöllerde
08:00 – 08:30 Uzun Kuyruk Marsupilami
08:30 – 09:00 Transformers Prime
09:00 – 09:30 Küçük Prens
09:30 – 10:00 Flash&Dash
10:00 – 10:30 Afacan Beşler
10:30 – 11:00 Beyblade Metal Fusion (2 bölüm arka arkaya)
11:30 – 12:00 Dünyayı Geziyoruz
12:00 – 12:30 Haydi İcat Yapalım
12:30 – 13:00 Uzun Çoraplı Peppe
13:00 – 13:30 Stellina
13:30 – 14:00 Uzun Kuyruk Marsupilami
14:00 – 14:30 Çılgın Bıyıklılar
14:30 – 15:00 99
15:00 – 15:30 Transformers Prime
15:30 – 16:00 Beyblade Metal Fusion (2 bölüm arka arkaya)
16:30 – 17:00 Oscar Çöllerde
17:00 – 17:30 Küçük Prens
17:30 – 18:00 K-9
18:00 – 18:30 Flash&Dash
18:30 – 19:00 Transformers Prime
19:00 – 19:30 Uzun Kuyruk Marsupilami
19:30 – 20:00 Uzun Çoraplı Peppe
20:00 – 20:30 Küçük Prens
20:30 – 21:00 Oscar Çöllerde
21:00 – 21:30 99
21:30 – 22:00 Beyblade Metal Fusion (2 bölüm arka arkaya)
22:30 – 23:00 K-9
23:00 – 23:30 Afacan Beşler
23:30 – 00:00 Küçük Prens
00:00 – 00:30 Dünyayı Geziyoruz
00:30 – 01:00 Haydi İcat Yapalım
01:00 – 01:30 Monster Buster Club
01:30 – 02:00 Çılgın Bıyıklılar
02:00 – 02:30 99
02:30 – 03:00 Uzun Çoraplı Peppe
03:00 – 03:30 Stellina
03:30 – 04:00 Oscar Çöllerde
04:00 – 04:30 Afacan Beşler
04:30 – 05:00 Monster Buster Club
05:00 – 05:30 Uzun Kuyruk Marsupilami
05:30 – 06:00 Dünyayı Geziyoruz

ARKADAŞINA GÖNDER
Eğlencenin gücü 2 katına çıkıyor
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz