Türkiye'nin en iyi haber sitesi

3 saate 14 ayrı trafik kazası

Giriş Tarihi: 7.1.2013 22:34

Kütahya'da 3 saat içinde 14 ayrı trafik kazası meydana geldi. Kazalarda 27 araç zarar görünken 2 kişi de hafif şekilde yaralandı.

Edinilen bilgiye göre, saat 18.00 ile 21.00 arasında buzlanan yollar sebebiyle 14 ayrı yerde trafik kazası meydana geldi. Çevre yolu üzerinde zamanında tuzlama yapılmaması nedeniyle 5 ayrı yerde zincirleme trafik kazası meydana geldi. Bu kazalarda yaralanan olmazken, Kütahya-Eskişehir karayolu ile Kütahya-Tavşanlı karayolu üzerinde meydana gelen 3 ayrı trafik kazasında kimliği belirlenemeyen 2 kişi hafif şekilde yaralandı.

Kentin değişik mahalleleri ile Kütahya-Afyonkarahisar ve Kütahya-Gediz karayolu üzerinde maddi hasarlı 6 ayrı trafik kazası meydana geldi.

Yetkililer, hava sıcaklığının eksi 6 dereceye kadar düştüğü Kütahya'da, 3 saat içinde 14 ayrı trafik kazasında 2 kişinin hafif şekilde yaralandığını, toplam 27 araçta da maddi hasar oluştuğunu açıkladılar. Yaralılar, DPÜ Eğitim ve Araştırma Hastanesi'nde tedavi edilirken, yetkililer sürücülerin daha dikkatli olmasını istedi.
ARKADAŞINA GÖNDER
3 saate 14 ayrı trafik kazası
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz