2 yaşındaki bebeği iki kez sokağa attılar

Giriş Tarihi: 5.11.2013 11:47

Edirne'nin Uzunköprü ilçesinde 2 yaşındaki bebeği iki kez sokağa attılar. Uzunköprü Çocuk Hastanesi'ne götürülen bebek ailesine teslim edildi.

Olay, Uzunköprü Belediye binası önünde yaşandı. Edinilen bilgiye göre, akşam saatlerinde Uzunköprü Belediyesi önünden geçen vatandaşlar, belediye önünde battaniyeye sarılmış bebek olduğunu fark etti. Bebeği gören vatandaşlar polis ekiplerine haber verdiler. Bebeğin ağlamasına dayanamayan vatandaşlardan biri ise kucağına alarak ninni söyledi. Olay yerine gelen polis ekipleri de bebeğin terk edildiğini anlayınca ailesi bulunana kadar Uzunköprü Çocuk Hastanesi'ne teslim etti.

AİLESİ BULUNDU YİNE TERK EDİLDİ

Polis ekipleri olayın yaşandığı bölgede çevredeki güvenlik kamera kayıtlarını incelemeye aldı. Yapılan çalışmalar sürerken, Uzunköprü Çocuk Hastanesi'ne götürülen bebeği şans eseri orada olan ağabeyi tanıdı ve teslim aldı. Ailesinin teslim almasından 7 saat sonra bebek bu kez çarşıda bir kafe önünde bulundu. Polis ekipleri bebeği tekrar ailesine teslim ederken, bebeğin üvey olduğu öğrenildi.
ARKADAŞINA GÖNDER
2 yaşındaki bebeği iki kez sokağa attılar
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz