Öğrenci yurdunda vahşet

Giriş Tarihi: 15.11.2013 20:55 Güncelleme Tarihi: 15.11.2013 20:58
Pamukkale Üniversitesi öğrencisi bir kadının, sevgilisinden olan bebeği tuvalette doğurduktan sonra ölü olarak 3 gün boyunca buzdolabında sakladığı ortaya çıktı.

Edinilen bilgiye göre, olay Denizli Pamukkale Üniversitesi'nde meydana geldi. Üniversitede Kimya Bölümü 3. sınıf öğrencisi olduğu ve Kredi Yurtlar Kurumu'nda kaldığı öğrenilen Ü.T., askerde olan sevgilisi F.C.'den hamile kaldı.

F.C.'nin askere gitmesinin ardından Kredi Yurtlar Kurumu'na yerleşen Ü.T., 3 gün önce yurdun tuvaletinde doğum yaptı. Bebeğini ölü olarak doğurduğu iddia edilen öğrenci, doğumun ardından bebeğini bir poşete koyup, buzdolabında sakladı ve durumu askerdeki F.C.'ye söyledi. Birliğinden izin alarak Denizli'ye gelen F.C. durumu öğrenince Ü.T. ile birlikte polise giderek olayı anlattı. Polis, yurtta yaptığı incelemede bebeği buldu. Yapılan incelemede bebeğin 3 gün önce dünyaya geldiği belirtildi. Olayla ilgili olarak Ü.T. ve F.C. gözaltına alındı.

Ü.T.' nin polise verdiği ifadesinde, bebeğin ölü doğduğunu söylediği ileri sürüldü. Olayla ilgili soruşturma sürdürülürken, bebeğin kesin ölüm sebebinin yapılacak otopsinin ardından ortaya çıkacağı kaydedildi.
ARKADAŞINA GÖNDER
Öğrenci yurdunda vahşet
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz