X İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR
ARKADAŞINA GÖNDER Bebeğini sokağa böyle bıraktı
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz

Bebeğini sokağa böyle bıraktı

  • Giriş Tarihi: 10.12.2013 11:05 Güncelleme Tarihi: 10.12.2013 14:35

Zeytinburnu'nda, dün donmak üzereyken bulunan 3 günlük bebeğin sokağa bırakılma görüntüleri ortaya çıktı. Görüntülerde, bir erkeğin ortamı gözlediği, kadının da battaniyeye sarılı bebeği söz konusu yere bıraktığı görülüyor.

Panorama 1453 Müzesi'nin güvenlik görevlileri bahçeye bırakılan paketten şüphelenerek polise ihbarda bulunmuş, polisin yaptığı incelemede paketten battaniyeye sarılı 3 günlük bebek çıkmıştı. Süleymaniye Kadın Doğum ve Çocuk Hastalıkları Hastanesi'ne bebeğe 'Ayşe' ismi verilmişti.

Donmak üzereyken bulunan bebeğe ilişkin kamera görüntüleri ortaya çıktı. Kayıtlarda, siyah pardösülü bir kadın ile yanında bulunan bir erkeğin Panorama 1453 Müzesi'nin önüne gelmesi, erkeğin çevreyi gözetlerken, kadının diz çöküp bebeği son kez kontrol etmesi yer alıyor. Kadın daha sonra etrafta kimsenin olmadığını görünce müze bahçesine giriyor. Ağaçların bulunduğu alana geçip uygun gördüğü bir yere bebeği bırakıyor. Daha sonra da yanındaki erkekle birlikte gözden kayboluyor. Kadını bahçeden çıkarken gören güvenlik görevlisi şüphelenerek kadının çıktığı yere doğru bakınca paketi fark ediyor. Arkadaşlarını da yanına çağırarak konuyla ilgili polise ihbarda bulunuyor.

Söz konusu adrese gelen polis ekipleri paketi kontrol edince, battaniyeye sarılı bebeği buluyor. Bir polis aracına alınan bebek, hastaneye götürülüyor.

İŞTE O ANLAR