X İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR
ARKADAŞINA GÖNDER İki gün önce salası verilip mezarı kazılan emekli öğretmen bugün öldü
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz

İki gün önce salası verilip mezarı kazılan emekli öğretmen bugün öldü

  • Giriş Tarihi: 25.12.2015 15:47 Güncelleme Tarihi: 25.12.2015 18:06
İki gün önce salası verilip mezarı kazılan emekli öğretmen bugün öldü
İki gün önce salası verilip mezarı kazılan emekli öğretmen bugün öldü

Osmaniye'nin Kadirli İlçesi'nde 2 gün önce öldüğü sanılarak salası verilip mezarı kazılan 60 yaşındaki emekli öğretmen Yusuf Yanık, yakalandığı mide kanserine yenik düşerek bugün yaşamını yitirdi.

Özel bir hastanede mide kanseri tedavisi gören Yusuf Yanık'ın 23 Aralık'ta kalbi durdu. O sırada yanında olan eşi Ayşe ağlayarak odadan çıkıp yakınlarına eşini kaybettiğini söyledi. Bunun üzerine 2 çocuk babası Yanık'ın yakınları cenaze hazırlıklarına başladı. Yusuf Yanık için camiden sala okutuldu, mezarı kazıldı, Kadirli Belediyesi Mezarlıklar Müdürlüğü Şehit Halis Şişman Mahallesi'ndeki evinin önüne taziye çadırı kurdu. Defin için tüm hazırlıklarını yapan aile, cenazeyi almak için gittikleri hastanede Yusuf Yanık'ın ölmediğini, duran kalbinin kalp masajıyla tekrar çalıştırıldığını öğrendi.


GERÇEKTEN ÖLDÜ


Doktorların bu haberiyle büyük sevinç yaşayan aileye kötü haber bugün geldi. Yusuf Yanık, saat 13.00 sıralarında kansere yenik düşerek hayatını kaybetti. Yanık için camiden sala verildi, belediye hoparlörlerinden ölüm ilanı yapıldı. Belediyenin evinin önüne kurduğu taziye çadırı da kaldırılmayan Yusuf Yanık'ın daha önce öldü sanılarak Harkaçtığı Köyü'nde kazılan mezara defnedileceği belirtildi.

ÖLMEDEN SALÂSI VERİLDİ, MEZARI KAZILDI