X İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR
ARKADAŞINA GÖNDER 450 polisle asayiş uygulaması
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz

450 le

  • Giriş Tarihi: 15.2.2016 23:18
450 polisle asayiş uygulaması
450 polisle asayiş uygulaması

İl Emniyet Müdürlüğü tarafından 450 in katılımıyla gerçekleştirildi. Umuma açık yerlerde ve trafikte yapılan uygulamada, genel arama, GBT kontrolü ve kimlik kontrolü yapıldı.

Uygulama hakkında bilgiler veren İl Emniyet Müdürü Uğur Öztürk, göreve başladıklarında 'daha huzurlu, daha güvenli, daha iyi yaşanabilir bir Giresun için hep birlikte' sloganıyla yola çıktıklarını söyledi.

Huzurlu bir şehir yolunda her geçen gün çalışmalarını sürdürdüklerini belirten Öztürk, "Giresun, aslında Karadeniz bölgesinin en huzurlu şehirlerinden biri, bu huzurun teminlerinde iye tedbirler neyi gerektiriyorsa onların hepsini alıyoruz" dedi.


ÖZTÜRK: "TOPLAM 450 POLİS KATILDI"

"Giresun il merkezimiz başta olmak üzere 15 tane ilçemizde olmak üzere toplam 450 personel ile genel yapıyoruz" diyen Öztürk, "Ekiplerimizin başında amirlerimiz var. Bu uygulamada özellikle vatandaşın huzuruna yönelik çalışmayı hedef gösterdik arkadaşlarımıza. Gerekli makamlardan arama kararları alındı. Daha huzurlu bir şehir için aramıza sızmış varsa yanlış insanlar onların bulunması ve adalete teslimi ile ilgili arkadaşlarımız çalışmalarını yapacaklar" dedi.

Saat 20.00 itibariyle il merkezi ile aynı anda 15 ilçede de başlayan uygulamanın saat 22.00 itibariyle sona ereceği bildirildi.