Dün uçaktan indirildi, bugün sinir krizi geçirdi

Giriş Tarihi: 4.5.2016 17:28

Taşkınlık yaptığı için dün uçaktan indirilen Özbekistan uyruklu kadın yolcu M.M., bugün de Atatürk Havalimanı dış hatlar terminalinde sinir krizi geçirerek olay çıkarttı.

Atatürk Havalimanı dış hatlar terminalinde saat 15.00 sıralarında yaşanan olayda, M.M., kendisini trafiğin ortasında yere atarak uzun süre bağırıp çağırmaya başladı. 'Sorunlu yolcu" olarak e bildirilen, polislerin müdahalesine rağmen yerden kalkmamakta direnen M.M , daha sonra orada bulunan trafik kulübesine götürüldü. Çağırılan sağlık ekibinin müdahalesi sonucu sakinleşen Özbekistanlı M.M., edinilen bilgiye göre, dün akşam İstanbul-Taşkent uçağında taşkınlık çıkardığı gerekçesiyle uçaktan indirilmişti.

Bugün dış hatlarda dolaşan kadın, sinir krizleri geçirdi. Terminal dışına çıkan M.M , araçların ilerlediği yolda garip tavırlar sergilemeye başladı. Ayakkabılarını çıkaran kadın, araç trafiği arasında oynamaya başladı. Daha sonra demir korkulukların yanına giderek, buradaki demirlere tutundu. Polis ve görevliler tarafından fark edilen kadın, korkuluklardan uzaklaştırıldı. Daha sonra yolun ortasına oturan kadın, tüm ikna çabalarına rağmen yerinden kalkmadı, bağırmaya başladı.

Yanındakilere Türkiye'ye çalışmaya geldiğini anlatan M.M., "Beni çalıştırmıyorlar. Gitmeme de izin vermiyorlar. 3 çocuğum var onları özledim" dedi. Polis ve görevliler kadını güçlükle koluna girerek, emniyet noktasına götürdü. Sağlık ekipleri de kadına müdahale etti.
ARKADAŞINA GÖNDER
Dün uçaktan indirildi, bugün sinir krizi geçirdi
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz