YAZARA MAİL GÖNDER Çok yanlış sözler!

YAZARLAR

* Mersin Barosu, Özgecan'ı öldürüp yakanlar için "Avukat tahsis etmek istemiyoruz... Ancak kanunen mecbur olduğumuz için üç arkadaşı görevlendirdik" demiş.
Baronun hukuk anlayışı gayet sorunlu... Hani savunma hakkı "kutsaldı"? Sen baro ve avukat olarak görevini yaparsın, kararı yargıç verir. Suç beğenmek olur mu? Bu anti-hukuk tavır yüzünden, gün gelir suçsuz insanlar ağır cezalar alır. Hiç mi mahkeme dizisi izlemediniz?
* Bir bakanımız, "Benim kızıma olsa, silahımı alır, cezasını bizzat verirdim" demiş. Affedersiniz, o zaman adalet sistemi, kanunlar, yargıçlar, hapishaneler niye var? Devletin görevini kendimiz yapacaksak, bu kurumlara niye para harcıyoruz? Bırakalım Türkiye, Vahşi Batı'ya dönüşsün.

Yasal Uyarı: Yayınlanan köşe yazısı/haberin tüm hakları Turkuvaz Medya Grubuna aittir. Kaynak gösterilse dahi köşe yazısı/haberin tamamı özel izin alınmadan kullanılamaz.
Ancak alıntılanan köşe yazısı/haberin bir bölümü, alıntılanan habere aktif link verilerek kullanılabilir. Ayrıntılar için lütfen tıklayın.