Türkiye'nin en iyi haber sitesi

Bugün dünyada en büyük problemlerin başında ne geliyor sorusuna takıldım.
İnsanların birbirini anlamak için değil, anlamamak için büyük mücadele verdiği kanısındayım.
Söz konusu durum dünyaya en büyük zararı verir olsa bile duruşumuzdan ve tavrımızdan taviz vermiyoruz. Değişmiyoruz… Değişime direniyoruz.
Direndikçe de kırılıyoruz. Gerginlik gittikçe artıyor… Kin ve öfke kusan söylemler toplumun sinir uçlarını zorluyor.
Değerlerimize sahip çıkmadığımız gibi bu değerlere saldırmayı siyaset ya da başarı sayıyoruz.
Başarısızlıkları başarılı gösterme çabası toplumun algı göstermediği bir tutum.
Neyin derdindesiniz? Neyin kafasını yaşıyorsunuz? Bilmiyorum. Adı muhalefet olmak, adı karşı duruş ise yanlışsınız… Yanlısınız… Bir dönem mesai birlikteliğimiz olan şimdilerde vekillik görevini üstlenen dost isim Hüseyin Kocabıyık'ın söylemlerine katılmamak mümkün değil. Kocabıyık, 'Terbiyeden yoksun örgütlü serseriler' diyor ya… Az bile söylemiş… Serserilik çok kibarcası… Soytarılık eklemeli... Pis pis sırıtık bir yüz ifadesi. Çirkin siyaset üslubundan medet ummak sizi bir yere taşımayacak. Üslubunuzun üslub değil… Tutumunuz tutum değil. Devletin ve milletin sembollerine lağım ağzı ile saldırmak sizi milletten koparıyor… Cumhurbaşkanı vatandır… Cumhurbaşkanı bayraktır...
Bu milletin sembolüdür…
Sen sevsen de sevmesen de kabul etsen etmesen de milletin gönlünde derin bir yere sahiptir.
Bu çirkin tutumunuza takıntınız devam ettikçe uykularınız kaçacak… Söz ettiğiniz Manisa'ya açılan hastaneye ihtiyaç duyacaksınız. Çünkü akıl sağlığınızın olmadığı kanısındayım. Duam odur ki Allahım siz ve sizin gibilere akıl fikir sağlığı versin… Ölüm var ölüm…
Neyin derdindesin?
Veren de O, alan da O…
Yalnız geldin yalnız gideceksin…
Ölüm ve hesap gününe inanıyorsan…
Bu çirkin iftiraların hesabı olmayacağını mı düşüyorsun?
İyi ve kötü ameller seninle gidecek…
Ve… iyi amel sahipleri ölümden korkmaz…
Çünkü ölüm onlar için kavuşmadır…

Yasal Uyarı: Yayınlanan köşe yazısı/haberin tüm hakları Turkuvaz Medya Grubu'na aittir. Kaynak gösterilse dahi köşe yazısı/haberin tamamı özel izin alınmadan kullanılamaz.
Ancak alıntılanan köşe yazısı/haberin bir bölümü, alıntılanan habere aktif link verilerek kullanılabilir. Ayrıntılar için lütfen tıklayın.
YAZARA MAİL GÖNDER