Türkiye'nin en iyi haber sitesi

Geçtiğimiz günlerde İzmir Bornova Belediyesi'nin yaptıklarını, çocukluğumun ve ilk gençlik yıllarımın geçtiği ilçede yerinde görmüş ve hizmetlerini çok beğenmiştim. Bir türlü yazma fırsatı olamamıştı. Dün Bornova Belediye Başkanı Prof. Dr. Kamil Okyay Sındır'ın nazik davetiyle, belediyenin düzenlediği basın toplantısını izledik. Bornova İzmir'in çok özel bir ilçesidir. Kamil Oktay Sındır, bu özel ilçenin hakkını vermiş. Rakamlar ile yapılanların sunumuyla gördük ki ortada çok ciddi bir başarı hikayesi var. Yan sütunlarımızda haberini detayları ile okuyacaksınız. Siz de fiziki yapıların ikiye katlandığını, tüm gelirlerin yatırıma aktarıldığını, yüzde 98'lik bir bütçe başarısı ortaya konulduğunu, okul gibi bir belediye oluştuğunu, kötü gün dostluğunun hayata geçtiğini, asfaltlama rekoru kırıldığını, yeşil bir ilçe yaratıldığını, 5 yeni pazar yeri yapıldığını, kadınlara özel hizmetin gerçekleştiğini, spora yatırım yapıldığını, geleceğin mimarı çocuklar için özel hizmet anlayışının olduğunu, halk sağlığında özenli olunduğunu, çok sayıda yatırım gerçekleştiğini öğreneceksiniz. İnsan bu yapılanları görünce, yerelde örnek alınacak 'en iyi siyasetin, insana hizmet' olduğunu daha iyi algılıyor. Fena slogan değil: "En iyi siyaset, insana hizmet."
Bornova Belediye Başkanı Prof. Dr. Kamil Okyay Sındır'ı içtenlikle kutluyoruz.

YAZARIN BUGÜNKÜ DİĞER YAZILARI
Yasal Uyarı: Yayınlanan köşe yazısı/haberin tüm hakları Turkuvaz Medya Grubu'na aittir. Kaynak gösterilse dahi köşe yazısı/haberin tamamı özel izin alınmadan kullanılamaz.
Ancak alıntılanan köşe yazısı/haberin bir bölümü, alıntılanan habere aktif link verilerek kullanılabilir. Ayrıntılar için lütfen tıklayın.
YAZARA MAİL GÖNDER
;