Türkiye'nin en iyi haber sitesi

Bugün sizlere turizm ve turizmde yaşanan sıkıntıların çözümü için yapılan çalışmaları içeren bir konudan bahsedecektim.
Tam yazımı bitirmiş noktayı koyarken Ankara'dan gelen patlama haberi üzerine sarsıldım. Saatler ilerledikçe hainlerin yaptığı saldırının boyutu giderek ağırlaştı ve 28 canımızı kaybettiğimiz açıklandı.
Onlarca yaralımız var.
Yüreğimiz dağlandı, içimiz bir kez daha burkuldu.
Devletimiz Rusya krizini aşmaya çalışıp, teröre karşı dik duruşunu sergilerken bundan rahatsız olan iç ve dış mihraklar bir kez daha saldırdı. Terör belası canlar almaya devam ediyor. Evlere yine ateş düşüyor, yine anneler, babalar, kardeşler, herkes ağlıyor.
Terör belası, 2. kez yüreğimizin ortası Başkent Ankara'da dişlerini gösterdi.
Tam bu acımızı yaşarken ikinci acı haber de Diyarbakır'dan geldi. Diyarbakır-
Lice karayolunda meydana gelen patlamada 6 asker şehit düştü, bir asker de ağır yaralandı.
Türk milletine bu saldırılarla diz çöktüreceklerini sananlar bir kez daha yanıldığını anlayacak.
Bu geçmişte de böyle oldu şimdi de ve gelecekte de böyle olacak. Kimse bu millete diz çöktüremeyecek. Biz çok krizleri birlikte aştık, birlikte acılarımıza merhem olduk, birlikte yaralarımızı sardık.
Bugün de böyle yapacağız, el ele vereceğiz tek yürek olacağız. Bunları da aşacağız.
Geçmişte Osmanlı Devleti'nin Balkanlar'daki varlığına son vermek isteyen Yunanistan, Bulgaristan, Sırbistan ve Karadağ, Rusya'nın aracılığıyla aralarında anlaşarak ortak hareket ediyordu.
Tıpkı bugün Suriye'de Rusya ve işbirlikçilerinin Türkmenler ile Müslüman Araplara yaptıkları gibi.
Bu konu o döneme ilişkin okuduğum bir kitapta geçiyordu ve aynen bu senaryoları anlatıyordu. O günlerde yani 1913 yılında yazılan ve Bulgarların Müslüman Türklere yaptıkları zulümleri anlatan 'Türkiye Uyan' adlı kitaptaki bir çavuşun subayına yazdığı anlamlı sözleri içeren mektupları konu alan kitapta dönen dolaplar tıpkı bugünleri anlatıyor.
İbretlik konular ele alınmış.
Bizler her metrekaresi şehit kanlarıyla sulanmış cennet vatanımızın bekçisiyiz ve sonsuza kadar da bu böyle devam edecektir. Emperyalist dış güçler ve içerdeki hain işbirlikçileri şunu iyi bilsinler ki bu vatanı kimse bölemeyecektir.
Bu hainlerin elbet bir gün sonları gelecektir.
Belki bugün belki yarın.
Aziz şehitlerimize Allahtan rahmet yüce milletimize başsağlığı, yaralılarımıza acil şifalar diliyorum.
Aziz şehitlerimiz ruhunuz bir kez daha şad olsun.

Yasal Uyarı: Yayınlanan köşe yazısı/haberin tüm hakları Turkuvaz Medya Grubu'na aittir. Kaynak gösterilse dahi köşe yazısı/haberin tamamı özel izin alınmadan kullanılamaz.
Ancak alıntılanan köşe yazısı/haberin bir bölümü, alıntılanan habere aktif link verilerek kullanılabilir. Ayrıntılar için lütfen tıklayın.
YAZARA MAİL GÖNDER