Türkiye'nin en iyi haber sitesi

Kol boyunun kifayetsiz kaldığı durumlarda ve özellikle turistik faaliyetlerde mükemmel fotoğraf sonucu veren selfie stick'lerin seveni kadar düşmanı da çoğalıyor.
Müzeler, sanatseverlerin gözünü oyacak ve de esas olarak eserlere zarar verecek diye birer birer yasaklıyor selfie stick'leri.
Washington'daki Sculpture Garden ve The Hirshhorn Museum, Houstan'daki Museum of Fine Arts ve en son en babası, New York'taki The Metropolitan Museum of Art yasaklayanlardan.
Sanatseverlerin bir kısmı gezerken diplerine kadar girip insanda huzur ve konsantrasyon bırakmayan o mütecaviz sopalardan kurtuldukları için hoşnut...
Bir kısmıysa belki de hayatta tek bir kere gideceği o müzedeki falanca eseri kendisiyle istediği gibi aynı kadraja sokup ölümsüzleştiremeyeceği için hırçın...

Yasal Uyarı: Yayınlanan köşe yazısı/haberin tüm hakları Turkuvaz Medya Grubu'na aittir. Kaynak gösterilse dahi köşe yazısı/haberin tamamı özel izin alınmadan kullanılamaz.
Ancak alıntılanan köşe yazısı/haberin bir bölümü, alıntılanan habere aktif link verilerek kullanılabilir. Ayrıntılar için lütfen tıklayın.
YAZARA MAİL GÖNDER