Türkiye'nin en iyi haber sitesi

Dün okulların açıldığı ve ilk derslerin verildiği saatlerde bizler Kazım Kanat'ın sevenleri olarak onu vefatının birinci yıldönümünde anmak üzere kabri başında toplanmıştık. Görevli hoca, duaları okurken mezarı başında birden onun hayalini gördüm. Mezar taşı, karatahtaya döndü. Kazım Ağabey, elinde tebeşirle "hayat taktikleri" vermeye başladı. Dedi ki: "Hayata karşı sürekli savunma oynayamazsınız. Çünkü her zaman gelip, artı 90'da golünü atar. O dakikaya kadar mutlaka farkı arttırmalısınız. Tabii ki ofsayda düştüğünüz anlar da olacaktır. Ama ofsayda düşeceğim korkusuyla, atak yapmaktan geri durmayın. Asla şahsi oynamayın. Hayatın ayağından kaptığınız topu aranızda dolaştırın ki, herkes sizinle beraber oynadığı oyundan zevk alsın. Adam adama markaja uğramaktan korkmayın. Unutmayın ki, size 'adam olduğunuz için' markaj yapıyorlardır!.." Nur içinde yat sevgili ağabeyim...

Yasal Uyarı: Yayınlanan köşe yazısı/haberin tüm hakları Turkuvaz Medya Grubu'na aittir. Kaynak gösterilse dahi köşe yazısı/haberin tamamı özel izin alınmadan kullanılamaz.
Ancak alıntılanan köşe yazısı/haberin bir bölümü, alıntılanan habere aktif link verilerek kullanılabilir. Ayrıntılar için lütfen tıklayın.
YAZARA MAİL GÖNDER