Türkiye'nin en iyi haber sitesi

Nihayet atv'nin yarışması Güven Bana'yı keyifle izleyebildim.
Türk yarışmacı Cihan ile Yunan Violetta birbirlerine 'sonuna kadar' güvendiler. 15'inci soruyu geçip ödül 123 bin 500 liraya yükseldiğinde bile düğmeye basmadan, birbirlerini kandırmadan, yalana, riyaya başvurmadan parayı paylaştılar.
Böyle bir durum, yarışmada ilk kez yaşanıyordu. İzlerken, içimden yıllardır iki ülkeyi birbirine düşman etmeye çalışan politikacıların kulağını çınlattım. Ege'nin iki yakası, tıpkı yürüyen koltuklardaki yarışmacılar gibi 'güvenle' bir araya gelip kucaklaşmaya hazırdı. Yeter ki, inisiyatif politikacılarda değil, halkta olsun... Ne var ki, zamanında iki kuru kayalık için bile bizi karşı karşıya getirmeyi başarmışlardı.
Bu arada medeni durumlarını bilmememe rağmen, Cihan ile Violetta arasındaki 'ortaklığın' sadece yarışma arkadaşlığı ile sınırlı kalmayacağına dair bir hisse kapıldım. Haydi hayırlısı...

Yasal Uyarı: Yayınlanan köşe yazısı/haberin tüm hakları Turkuvaz Medya Grubu'na aittir. Kaynak gösterilse dahi köşe yazısı/haberin tamamı özel izin alınmadan kullanılamaz.
Ancak alıntılanan köşe yazısı/haberin bir bölümü, alıntılanan habere aktif link verilerek kullanılabilir. Ayrıntılar için lütfen tıklayın.
YAZARA MAİL GÖNDER