YAZARA MAİL GÖNDER Duygu'sal nedenler!

Türkiye'nin en iyi haber sitesi

YAZARLAR / Günaydın Yazarları

Survıvor'da bu hafta Bozok ile Duygu'nun arasındaki gerilim az daha kavgaya neden olacaktı.
Duygu takım arkadaşı Bozok'a "Allah senin karına sabır versin, nasıl katlanıyor sana" deyince, çileden çıkan Bozok, elindeki bir bardak suyu Duygu'nun yüzüne fırlattı.
İşin ilginç tarafı ise o sırada 9-6 geride olan Gönüllüler takımının, bu kavga ile motive olup(!) mücadeleden 10'a 9 galip ayrılarak, dokunulmazlık oyununu kazanmasıydı.
Duygu'yu ilk haftadan itibaren dikkatle ve hayretle takip ediyorum. Ortada dişe dokunur sebepler yokken bile son derece agresif ve kışkırtıcı bir tavır takınıyor ama son olayla birlikte kafamda bir ampul yandı.
Öyle ya, ben yapımcı olsam, çekeceğim ilk dizide kötü kadın karakteri için başkasını düşünmezdim. Duygu adadaki performansıyla(!) dizilerdeki en sevimsiz kadın karakterleri bile geride bıraktı. Acaba Duygu'nun yaptıkları, tamamen 'Duygu'sal nedenlerden' kaynaklanıyor olmasın?

Yasal Uyarı: Yayınlanan köşe yazısı/haberin tüm hakları Turkuvaz Medya Grubuna aittir. Kaynak gösterilse dahi köşe yazısı/haberin tamamı özel izin alınmadan kullanılamaz.
Ancak alıntılanan köşe yazısı/haberin bir bölümü, alıntılanan habere aktif link verilerek kullanılabilir. Ayrıntılar için lütfen tıklayın.