Türkiye'nin en iyi haber sitesi

GEÇEN hafta Show TV'deki Bülent Ersoy-İzzet Yıldızhan Show programını izler izlemez bu sütunlarda 'Kimya farkı' başlığıyla iddialı bir yorumda bulunmuştum.
Satırı satırına şöyleydi: 'İzzet Yıldızhan, Türk Halk Müziği'ne çok hakim ve aynı zamanda kendi dalında ekranların reytingi en 'kemikleşmiş' isimlerinden biri. Ama duruşu, hayat görüşü, sahne alışkanlıkları ve konuşma biçimi; Bülent Ersoy'un dünyasından kilometrelerce uzakta. Yıllardır Bülent Ersoy'u büyük bir dikkatle gözlemlediğim için artık bir kaş hareketiyle, bir göz devirmesiyle o anda ne hissettiğini, ne anlatmak istediğini tahmin eder oldum.
Bülent Ersoy ilk programda rahat ve mutlu değildi.
Televizyon üzerine çok iri kıyım laflar etmeyi, kahinliğe soyunmayı sevmem.
Ama bu kez kuralımı bozacağım. Bana ufukta ayrılık varmış gibi geliyor...' İzzet Yıldızhan'ın programdan ayrılacağını duydum.
Gerekçe 'doku uyuşmazlığı' imiş...
Bu yazının başlığını size bırakıyorum.
İster 'Müneccimlik' koyun, ister 'Şom ağızlılık', isterseniz 'tecrübe'...
Karar sizin...

Yasal Uyarı: Yayınlanan köşe yazısı/haberin tüm hakları Turkuvaz Medya Grubu'na aittir. Kaynak gösterilse dahi köşe yazısı/haberin tamamı özel izin alınmadan kullanılamaz.
Ancak alıntılanan köşe yazısı/haberin bir bölümü, alıntılanan habere aktif link verilerek kullanılabilir. Ayrıntılar için lütfen tıklayın.
YAZARA MAİL GÖNDER