Türkiye'nin en iyi haber sitesi

Bu meselenin peşini bırakmayacağım. İnsanların cinsel sorunlarını sömürüp bunu paraya tahvil etmek için adeta 'zorla' pazarlanan ne idüğü belirsiz ürünlerin reklamlarını birileri görüp de men edene kadar yazacağım.
Son mağdur, çok yakın bir dostum oldu. Cep telefonuna mesaj gelmiş: 'Daha önce de bizden talep etmiş olduğunuz cinsel gücü artırıcı ilaçlarımızı, geciktirici sprey hediyesiyle birlikte adresinize göndermemiz için bizi aramanız yeterli.'
Mesaj geldiğinde telefon, arkadaşımızın 21 yaşındaki kızının elindeymiş. Ailenin yetişkin çocukları başlamışlar babalarını tiye almaya... "Neyse ki..." diyor dostumuz, "Eğitimli, kültürlü, yetişmiş çocuklar. Eşim de her şeyin farkında. Hepsi olgunlukla karşıladı. Bırakın daha önce sipariş vermeyi, bu ürünlerin varlığından bile haberim yoktu. Şimdi evde bu saçma olayın stand-up'ını yapıyoruz hep birlikte..."
Dostumuz, hemen numarayı arayıp şirket yetkilileriyle görüşmüş. Tabii karşılığında bir ton maval okumuşlar, "Pardon, yanlışlık oldu" filan diye...
İyi de her aile, durumu aynı 'olgunlukla' karşılamayabilir. Mesajı görüp de, 'Sen bu ilaçları kimin için alıyorsun bakayım?' diye hücuma kalkan eşlerin yaratacağı aile facialarını bir düşünsenize...
Mesajlar bir yana, önemli bir toplantının ortasında telefonunuz çalıyor. Karşıdaki ses kaydı başlıyor cinsel gücü artırıcı ilaçların 'faziletlerini' sayıp dökmeye... Bu işin hepten çivisi çıktı. Yok mu eli çekiç tutan bir devlet yetkilisi?

Yasal Uyarı: Yayınlanan köşe yazısı/haberin tüm hakları Turkuvaz Medya Grubu'na aittir. Kaynak gösterilse dahi köşe yazısı/haberin tamamı özel izin alınmadan kullanılamaz.
Ancak alıntılanan köşe yazısı/haberin bir bölümü, alıntılanan habere aktif link verilerek kullanılabilir. Ayrıntılar için lütfen tıklayın.
YAZARA MAİL GÖNDER