Türkiye'nin en iyi haber sitesi

Beyaz Show'da konu, Hazal Kaya'nın uzun boylu rol arkadaşları nedeniyle dizilerde sürekli takoz kullanmasından açılmıştı. Diğer konuk minyon tipli Murat Dalkılıç atıldı: "Ama ben rahatlıkla onunla oynayabilirim, değil mi?" Beyaz, topa gelişine vurdu: "Kızın yanına değil, altına takoz lazım."
Yarışmacıların doğru yanıt karşılığında, evdeki önemli eşyalardan biriyle takasa girdiği Şans Kapıda yarışmasından bir diyalog: Sunucu Yiğit Alıcı: Ne takas etmek istersiniz? Yarışmacı İnci Takmazoğlu: Artık bu saatten sonra kocamı takas etmek istiyorum.
Aşka Gel yarışmasında Mehmet Ali Erbil, eskiden çok çapkın olduğunu söyleyen yaşlı adama sordu: "Ama şimdi tık yok değil mi?" Adam, daha hazırcevap çıktı: "Eee, bugün bana, yarın sana..."
Ben Bilmem Eşim Bilir'de yarışmacı Şenay Cartı, evlendikten sonra nişanlısı Levent'in soyadını kullanacağını söyledi. Sunucu İlker Ayrık, Levent'in soyadının 'Cırık' olduğunu öğrenince espriyi patlattı: "Artık evlendikten sonra kendini 'Ben Şenay Cartı Cırık' diye tanıtırsın!"
Fox'un Su Gibi programında sunucu Uğur Arslan stüdyoda evlenen çifte iyi dileklerini şöyle sundu: "Evlenen çiftimize maşallah diyoruz ve hep birlikte tükürüyoruz: Tütütü!.."

Yasal Uyarı: Yayınlanan köşe yazısı/haberin tüm hakları Turkuvaz Medya Grubu'na aittir. Kaynak gösterilse dahi köşe yazısı/haberin tamamı özel izin alınmadan kullanılamaz.
Ancak alıntılanan köşe yazısı/haberin bir bölümü, alıntılanan habere aktif link verilerek kullanılabilir. Ayrıntılar için lütfen tıklayın.
YAZARA MAİL GÖNDER