Türkiye'nin en iyi haber sitesi

YÜKSEL AYTUĞ
YÜKSEL AYTUĞ

İkiz gibiler

Ekranda iki müthiş çocuk oyuncu var, ikisini de izlemeye doyamıyorum. Biri, bir banka reklamında Beyaz'a partner olan Özgür Ege Nalcı... Diğeri ise Muhteşem Yüzyıl'da Şehzade Cihangir'in çocukluğunu canlandıran, şimdilerde Aramızda Kalsın dizisinin sarı fırtınası olan Aybars Kartal Özson...
Yalnız ortak bir problemleri var. Birbirlerine ikiz kardeş gibi benzedikleri için medyada sık sık karıştırılıyorlar.
İtiraf etmeliyim ki, bir seferinde ben de bu köşede ikisini birbirine karıştırmıştım. Son olarak Star TV'nin En Güzel Bölüm programı, 2013'ün çocuk yıldızlarını seçerken, iki yetenekli oyuncuyu karıştırıp Melis Mutluç ile Özgür Ege Nalcı'nın Muhteşem Yüzyıl'dan sonra Aramızda Kalsın dizisinde de beraber oynadıklarını duyurdu.
Ancak Aramızda Kalsın'da oynayan Aybars Kartal Özson'du. Meslektaşlarım da benim gibi bir daha karıştırmasınlar diye yazıyorum.

Yasal Uyarı: Yayınlanan köşe yazısı/haberin tüm hakları Turkuvaz Medya Grubu'na aittir. Kaynak gösterilse dahi köşe yazısı/haberin tamamı özel izin alınmadan kullanılamaz.
Ancak alıntılanan köşe yazısı/haberin bir bölümü, alıntılanan habere aktif link verilerek kullanılabilir. Ayrıntılar için lütfen tıklayın.
YAZARA MAİL GÖNDER