Türkiye'nin en iyi haber sitesi

YÜKSEL AYTUĞ
YÜKSEL AYTUĞ

Mutluluğun resmi

Jüri görevi üstlendiğim yarışmalarda pek sık rastlardım. Yarışmacılar hem kulisteki zaman darlığından, hem de yarışma stresinden ötürü kıyafetlerinin üzerindeki ya da ayakkabılarının altına yapıştırılmış etiketleri unutarak sahneye gelirlerdi. Ama ilk kez bir yarışmacının kıyafetinin üzerinde kocaman bir manyetik alarm cihazı unuttuğuna geçen hafta Yetenek Sizsiniz Türkiye'de rastladım.
Yarışmanın en sempatik ve samimi yarışmacılarından Ressam Abidin, aile üyelerini de şovun içine katarak yine harika bir gösteri hazırlamıştı. Finalde, Abidin'in pantolonunun kemer kısmına takılı kalmış alarm, Acun'un dikkatinden kaçmadı. Acun, "Pantolon yeni galiba" deyince Abidin, o harika doğallığıyla hiç istifini bozmadı:
"Evet ya, üzerinde unutmuşlar. Ben de çıkartamadım. Kapılardan geçince ötüp duruyorum..."
'Bana mutluluğun resmini çizebilir misin Abidin?' diye sormaya hiç gerek yok. Mutluluk; doğallıkta, samimiyette...

Yasal Uyarı: Yayınlanan köşe yazısı/haberin tüm hakları Turkuvaz Medya Grubu'na aittir. Kaynak gösterilse dahi köşe yazısı/haberin tamamı özel izin alınmadan kullanılamaz.
Ancak alıntılanan köşe yazısı/haberin bir bölümü, alıntılanan habere aktif link verilerek kullanılabilir. Ayrıntılar için lütfen tıklayın.
YAZARA MAİL GÖNDER