Türkiye'nin en iyi haber sitesi

Gala ya da özel davetlere katılacak ünlüler için etrafta bolca kamera ve fotoğraf makinesi olması büyük handikap doğrusu. Nasıl olmasın ki? Star Life programını izliyorum. 'Flaş...
Flaş...' diye bir anons... 'Hangi ünlü, ayağına iki numara bol gelen ayakkabısı ile galaya katıldı?' Önce sadece ayak görüntüsü...
Ekran başında büyük merak. 'Acaba giyen kim?' Ardından haberi...
Meğer o ünlü Deniz Uğur'muş.
İyi de, ayakkabılarının iki numara büyük olduğunu nasıl anladılar ki? Çıkarttırıp baktılar mı? Evet, arkasında azıcık boşluk var gibi. Ama yüksek topukluda ayak öne gidince, o boşluk ister istemez olur.
Bir de topuğu girintili modellerde ayakkabının konç kısmının daha bol olması zaruridir. (Bu bilgileri, ailesi üç nesildir ayakkabıcılık yapan bir arkadaşımdan edindim) Diyeceğim o ki; dost başa, düşman ayağa... Galaya gitme 'cesaretini' gösterenleri uyarayım istedim.

Yasal Uyarı: Yayınlanan köşe yazısı/haberin tüm hakları Turkuvaz Medya Grubu'na aittir. Kaynak gösterilse dahi köşe yazısı/haberin tamamı özel izin alınmadan kullanılamaz.
Ancak alıntılanan köşe yazısı/haberin bir bölümü, alıntılanan habere aktif link verilerek kullanılabilir. Ayrıntılar için lütfen tıklayın.
YAZARA MAİL GÖNDER