Türkiye'nin en iyi haber sitesi

YÜKSEL AYTUĞ
YÜKSEL AYTUĞ

Gönül gözü

Geçen hafta Kanal D'de muhtaç bir aileyi son derece konforlu bir eve kavuşturan Evim Şahane ekibi ile programın yapımcı ve sunucusu Mimar Selim Yuhay'ı gönülden kutlamıştım.
Mimar Yuhay'ın satırları da bizim için övünç kaynağı oldu: "Sayın Yüksel Bey, yaptığımız dekorasyon programında tek amacımız aslında hayatlara dokunmak...
Ailelerin ileride belki acılarını ve mutluluklarını paylaşacakları mekanları oluştururken, sadece kullanacakları mobilyaları değil, gördükleri renklerle hayata tutunuşlarını, nefes alışlarını ve geleceklerini yönlendirebileceklerini hissettirmeye çalışıyorum.
Sadece bir mimarın yaşama katabileceği değeri paylaşmak yerine, gelenek ve göreneklerimizi yaşatırken, ihtiyacımız olanın sadece 'sevgi' olduğunun altını çizmeye çabalıyorum.
Arzum; el ele daha nice ailelere konuk olurken, onlara umut olmaya devam etmek...
Size ayrıca gönül gözüyle bakan yüreğiniz için teşekkür etmek isterim.
Saygılarımla..."

Yasal Uyarı: Yayınlanan köşe yazısı/haberin tüm hakları Turkuvaz Medya Grubu'na aittir. Kaynak gösterilse dahi köşe yazısı/haberin tamamı özel izin alınmadan kullanılamaz.
Ancak alıntılanan köşe yazısı/haberin bir bölümü, alıntılanan habere aktif link verilerek kullanılabilir. Ayrıntılar için lütfen tıklayın.
YAZARA MAİL GÖNDER