Türkiye'nin en iyi haber sitesi

YÜKSEL AYTUĞ
YÜKSEL AYTUĞ

Kıyamet!..

Her gün canlı yayın sunmanın kötü taraflarından biri de günlük gelişmeleri anında izleyiciye aktarma zorunluluğu.
Ne yazık ki bu aralar Medyatik'te kötü haberleri ilk duyurma görevi bana düşüyor. Soma faciasının ardından, önceki gün de Fenerbahçe'nin eski başkanlarından Ali Şen'in torununun vefat haberini duyurmak zorunda kaldım.
Konuklarımdan Kadir Çelik, "Bu, Ali Şen'in kıyametidir" dedi. Bunu, Başkan'ın derin acısını betimlemek için söylemişti. Doğruydu.
Ali Şen'i geçen ay o stüdyoda ağırlamıştım. Torunlarından söz ederken, gözünde bir başka ışığın parladığını fark etmiş, içimden "Demek torun sevgisi böyle bir şeymiş" diye geçirmiştim.
Türk sporunun kilometre taşlarından Ali Şen'in, 17 yaşındaki torunu Alp Ali Şen'i, tam da gençlik ve spora adanan bir bayram günü yitirmesi, acısını nasıl da katmerlemiştir kim bilir...
Allah, Ali Şen ile acılı anne-baba Adnan ve Begüm Şen'e sabır versin, genç kardeşimizi cennetine kabul eylesin...

Yasal Uyarı: Yayınlanan köşe yazısı/haberin tüm hakları Turkuvaz Medya Grubu'na aittir. Kaynak gösterilse dahi köşe yazısı/haberin tamamı özel izin alınmadan kullanılamaz.
Ancak alıntılanan köşe yazısı/haberin bir bölümü, alıntılanan habere aktif link verilerek kullanılabilir. Ayrıntılar için lütfen tıklayın.
YAZARA MAİL GÖNDER