Türkiye'nin en iyi haber sitesi

Kurtlar Vadisi'nin son bölümünde kafam fena karıştı. Topladım, çıkardım hatta bir ara utanmayıp parmak hesabı bile yaptım ama Polat'ın kızı Elif'in gerçekte kaç yaşında olduğunu bir türlü bulamadım. Son bölümde Polat Alemdar, kızı Elif'i annesinin mezarına götürdü. Mezar taşında anne Ebru'nun ölüm tarihi 2010 yazıyordu. Kurtlar Vadisi'ni benim gibi yıllardır takip edenlerin hatırlayacağı gibi, Elif daha bir yaşını bile doldurmamış bir bebekken, annesiyle birlikte bulunduğu otomobile bombalı saldırıda bulunulmuş, Polat'ın öldü zannettiği bebek, ABD'ye kaçırılıp, bir manastırda büyümüştü. 2010 yılında henüz 6 aylık olan bir bebeğin, 2014'te, yani aradan sadece 3 buçuk-4 yıl geçtikten sonra nasıl 8 yaşına geldiğini aklım almadı...
Bu arada Vadi, bir rengini daha kaybetti. Dizinin en sempatik karakterlerinden biri olan İmdat da Armageddon Timi'nin kurşunlarına gelerek, mevta oldu. Eskiden Muro ya da Zaza gibi tipler, Vadi'nin keskin yüz hatlarını yumuşatır, arada gülümsememizi sağlarlardı. İmdat'ın da ayrılmasıyla dizinin yüzü iyice asıldı gibi...
Ve "dost acı söyler" mealinden Vadi'ci dostlarıma küçük bir uyarı: Necati Şaşmaz'ın omuzlarına yüklenen senaryo ağırlığı artık bel veriyor gibi. Senaryo ekibinin acilen takviyeye ihtiyacı var. Hem sevgili Necati'nin üzerindeki yük ve stres azaltılıp, randımanı artırılır, hem de senaryodaki "sürekli patinaj" hali ortadan kalkar.

Yasal Uyarı: Yayınlanan köşe yazısı/haberin tüm hakları Turkuvaz Medya Grubu'na aittir. Kaynak gösterilse dahi köşe yazısı/haberin tamamı özel izin alınmadan kullanılamaz.
Ancak alıntılanan köşe yazısı/haberin bir bölümü, alıntılanan habere aktif link verilerek kullanılabilir. Ayrıntılar için lütfen tıklayın.
YAZARA MAİL GÖNDER
;